| سه شنبه، 15 آذر 1401
شب گذشته در بلوار شهید بهشتی رخ داد:
       کد خبر: 59966

نگاه ایران: به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۲۳:۵۶ دقیقه شب گذشته ۱۰ مرداد ۹۵ مبنی بر بروز تصادف شدید سه خودروی سواری،  بیدرنگ مرکز ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۵ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی، بعد از میدان گاز، روبروی مرکز اورژانس ۱۱۵ اعزام کرد.

محمد رضا پورمحمد مسوول ایستگاه ۵ آتش نشانی در این باره گفت: یکدستگاه خودروی سانتافه که از مسیر میدان توشیبا به میدان گاز در حال حرکت بود بعلت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به لاین مخالف پرتاب و موجبات برخورد شدید با دو دستگاه خودروی در حال عبور "پراید و پرشیا" را فراهم نمود.

وی در ادامه افزود: آتش نشانان سریعا پس از قطع سیستم برق خودرو ها نسبت به ایمن سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی اقدام نمودند.

پورمحمد با بیان اینکه این حادثه ۴ مصدوم" ۳ مرد و یک زن" در بر داشته افزود: مصدومین دو خودروی سواری پراید و پرشیا که از ناحیه سر و صورت و کتف دچار آسیب شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

همین گزارش حاکی است: آتش نشانان پس از انجام تمهیدات ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و انتقال خودروها به مکان امن به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

2095-492

2095-495

2095-494

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code