| چهارشنبه، 28 مهر 1400

نگاه ایران: به گزارش ر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۰۰:۱۶ دقیقه بامداد امروز ۱۵ خرداد ۹۵ مبنی بر تصادف و محبوس شدن راننده در خودرو، بیدرنگ محمد صفرپور مسوول شیفت ستاد فرماندهی دو دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاههای ۵و۹ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام اعزام کرد.

موسوی فرمانده تیم نخست  آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی سواری پراید بعلت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو  به شدت با تیر چراغ برق میانه بلوار برخورد و موجبات محبوس شدن راننده  را فراهم نمود.

وی با بیان اینکه بلادرنگ نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدامات لازم توسط آتش نشانان صورت پذیرفت افزود: بواسطه مصدومیت و محبوس شدن راننده جوان، پس از برش درب خودرو به وسیله دستگاه نجات، سریعا راننده مصدوم که از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دیده بود را از داخل خودرو خارج و جهت انتقال به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس گردید.

گفتنی است: آتش نشانان با توجه به ازدحام جمعیت، پس از انجام تمهیدات ایمنی در محل جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی دیگر به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

2093-521

2093-524

2093-522

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code