| یکشنبه، 07 آذر 1400

نگاه ایران: بزرگترین مجموعه ی ورزش های آبی و تفریحی استان گیلان صبح امروز با حضور استاندار گیلان در مسکن مهر رشت به بهره برداری رسید.(گزارش تصویری)

 دکتر محمدعلی نجفی ظهر امروز در افتتاح بزرگترین مجموعه ورزش های آبی و تفریحی استان خروج از رکود، شکوفایی و امید در بخش اقتصادی را از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود : امیدواریم با همکاری خوب مجلس دهم شورای اسلامی شاهد گام های موثرتری را در راستای توسعه کشور باشیم.

استاندار گیلان با اشاره به مزین شدن  امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی و افرادی که در مردم امید می آفرینند تأکید کرد .

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا هر چه بیشتر زمینه حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم کنیم افزود : در برنامه ششم توسعه برای دست یافتن به رشد 8 درصدی سالانه حداقل 25 میلیارد دلار سرمایه گذاری نیاز است.

وی با اشاره به اقدامات ارزشمند دولت در بخش سیاست خارجی اظهار داشت : خوشبختانه دولت تدبیر و امید گام بزرگی را در بخش سیاست خارجی و مذاکرات برداشته اما این تنها زمینه ساز سرمایه گذاری ها می باشد.

دکتر نجفی بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاران تأکید کرد و افزود : باید زمینه سودآوری سرمایه گذاران را فراهم کنیم تا با سود بیشتر شاهد کار و سازندگی بیشتر در استان باشیم.

وی تأکید کرد : در سال جاری نیز حمایت از بخش خصوصی را با جدیت بیشتر ادامه خواهیم داد.

نماینده عالی دولت در گیلان در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت توجه به تمامی رشته های ورزشی تأکید کرد و با بیان اینکه بخش عظیمی از ورزش دوستان استان به رشته ورزشی فوتبال عشق می ورزند افزود : مدیر کل ورزش و جوانان به جد دنبال توسعه در بخش سخت افزاری و نرم افزاری ورزش است اما باتوجه به بزرگی کار تنها از عهده یک اداره کل بر نمی آید و باید همه تلاش کنیم تا شاهد توسعه امور ورزش و جوانان در استان باشیم.

وی به پشتوانه های عظیم مالی برخی از تیم های فوتبال در کشور اشاره کرد و افزود : متأسفانه تیم های فوتبال گیلان از پشتوانه های مالی عظیم برخوردار نیستند.

دکتر نجفی گفت : باید از تمامی رشته های ورزشی حمایت لازم صورت گیرد.

استاندار گیلان با اشاره به نگرانی های ایجاد شد در بین جوانان برای 3 تیم فوتبال ورزش استان بر ضرورت کمک به این تیم ها تأکید کرد و افزود : باید بدون در نظر گرفتن اندیشه های فردی و بزرگ نمایی و تنها با هدف کمک به ورزش و ورزش دوستان صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code