| دوشنبه، 11 مرداد 1400
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛
       کد خبر: 196334
نگاه ایران: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: خرید متمرکز دارو و تجهیزات پزشکی تجربه جدیدی است که در کشور انجام شده و استان گیلان به طور جدی به این عرصه ورود کرده است.
به گزارش تسنیم، شاهرخ یوسف زاده چابک صبح امروز در مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشکده علوم پزشکی استان گیلان اظهار داشت: انسان با اقدامات و دوندگی های روزمره از عمر خود هزینه می کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه زمانی که انسان در عرصه ای فعالیت می کند در واقع در حال هزینه کردن از سرمایه عمر است تاکید کرد: اقدامات و فعالیت های عمر آدمی همواره باید سنجیده شود زیرا عمری ارزشمند برای آن صرف می شود.
یوسف زاده چابک با تاکید بر اینکه آدمی باید از تمامی دقایق و ساعات عمر خود استفاده بهینه کند زیرا ارتقای دانسته ها می تواند انسان را به سوی تعالی هدایت کند گفت: طرح ضیافیت اندیشه فرصتی مطلوب است که اساتید و نخبگان حوزه دانشگاه علوم پزشکی می توانند از آن به طور ویژه بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این طرح ها توسعه یادگیری نیست و تنها برای بهبود زندگی و محورهای شخصیتی می توان به طور ویژه از آن بهره برد افزود: عدم تسلط بر مهارت های ارتباطی یکی از ضعف های بزرگ اعضای هیئت علمی است و ارتقای این حوزه امری ضروری محسوب می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه اساتید همواره باید از این فرصت ها نهایت استفاده را داشته و در راستای ارتقای مهارت های ارتباطی خود تلاش کنند تصریح کرد: اقدامات و برنامه های ارزشمندی در طرح های ضیافت اندیشه برای اساتید برگزار می شود.
یوسف زاده چابک با تاکید بر اینکه کشور امروز در شرایط حساس و ویژه ای قرار دارد و استادان و نخبگان می توانند در شرایط کنونی کشور اثرگذار باشند اعلام کرد: کشور در مسیری توفانی قرار دارد و راهی جز پیشروی به سوی توفان و مقابله با تحولات وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه نزدیک شدن به شرایط سخت و طاقت فرسای اقتصادی روز به روز بیشتر لمس می شود و در این شرایط سخت موضوع تامین غذا، دارو و تجهیرات درمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: اگر مباحث مذکور به درستی محقق نشود پایه های اصلی کشور با مشکل مواجه می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه افرادی که تامین کننده غذا، دارو و تجهیزات درمان مردم هستند در صف نخست این جنگ حضور دارند تاکید کرد: ایران اسلامی همواره در برابر بحران ها موفق بوده و به طور حتم از این بحران نیز سرافراز خارج می شود.
یوسف زاده چابک با تاکید بر اینکه تامین دارو، تجهیزات و اطمینان از کیفیت درمان، اولویت اقدامات دانشگاه علوم پزشکی گیلان است افزود: خرید متمرکز دارو و تجهیزات پزشکی تجربه جدیدی است که در کشور انجام شده و استان گیلان به طور جدی به این عرصه ورود کرده است.
وی با اشاره به سخنرانی کوبنده و قدرتمند سردار سلیمانی و با بیان اینکه فرصت هایی که در بحران ها وجود دارد از ظرفیت ها و خود فرصت ها بیشتر است گفت: شرایط حساس پیش رو می تواند بهترین و ارزشمندترین فرصت برای خروج از برخی محدودیت های موجود در عرصه های مختلف کشور باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه با استفاده از فرصت ها می توان پدیده هایی چون رانت و  استفاده نابه جا از موقعیت ها در کشور را نابود کرد افزود: با تعامل و همدلی می توان پس از گذر از این توفان به دنیا اثبات کرد که جمهوری اسلامی از تهدیدات به عنوان یک فرصت استفاده می کند.
یوسف زاده چابک با تاکید بر اینکه نهمین دوره طرح ضیافت اندیشه به مدت 4 روز در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می شود گفت: مباحث مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و علمی در این دوره ها تبادل نظر می شود و دانشگاه علوم پزشکی گیلان همه ساله این دوره ها را با شکوه و عظمت مطلوبی برگزار می کند.
وی با اشاره به اینکه 120 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی در نهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور دارند افزود: 100 نفر از این اساتید اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده و 20 نفر از اعضای دانشگاه های علوم پزشکی سایر استان ها هستند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code