| سه شنبه، 25 خرداد 1400
نگاه ایران: مرد شیطان صفتی که با فریب ۱۱ پسر نوجوان به آنها تعرض کرده بود پس از محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران با حکم قضات این دادگاه به اعدام، ۲۴ سال حبس و یکصد ضربه شلاق محکوم شد.
به گزارش نوداد، رسیدگی به این پرونده از ۲۷ دی سال گذشته از زمانی به جریان افتاد که والدین یک پسر ۱۱ ساله به کلانتری شکایت کردند و مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس دریافتند این پسر نوجوان مورد آزار و اذیت راننده یک پراید قرار گرفته است.
این راننده شیطان صفت به بهانه ای نوجوانان را فریب می داد و آنها را به دام سیاه می کشاند.متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و سرانجام بعد از دستگیری اعتراف کرد پسران نوجوان را مورد آزار قرار داده است.
این متهم مدعی شد خودش هم قربانی چنین تعرضی بوده و گریه ها و التماس های بچه های ربوده شده او را به یاد گذشته خودش می انداخت و اگر دستگیر نمی شد به ربودن بچه ها ادامه می داد.
متهم ۲۷ساله صبح روز گذشته برای محاکمه از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی بابایی تشکیل جلسه داده بود انتقال یافت و محاکمه اش بدون حضور خبرنگاران و پشت درهای بسته آغاز شد.
وی اعتراف کرد که علاوه بر خودرو پراید سفید رنگ متعلق به پدرش، یک پسر بچه را نیز با خودرو پژو ۲۰۶ سفید رنگ متعلق به مادرش ربوده است. همچنین در بازرسی از پارکینگ محل زندگی اش، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی یک موتورسیکلت هوندا ۱۲۵ یافتند که متهم اعتراف کرد از این موتور هم برای ربودن بچه ها استفاده کرده است.
وی گفت: بچه ها را به یک کانال سرپوشیده می بردم و به آنها تعرض می کردم.این متهم درباره مصرف موادمخدر گفت: نخستین بار مصرف موادمخدر را در ۱۷ سالگی تجربه کردم. پدرم راننده بود و خودش هم موادمخدر مصرف می کرد و فکر می کردم وقتی او مصرف می کند چون الگوی من در زندگی است، پس مصرف مواد کار خوبی است. وقتی دوستانی که چند سالی از خودم بزرگ تر بودند به من مصرف مرفین را در جمع شان پیشنهاد دادند، تصمیم گرفتم با آنها همراه شوم. مدتی به انجمن های ترک اعتیاد و کمپ رفتم و مواد مخدر را ترک کردم اما دوباره دوستانم سر راهم قرار گرفتند و این بار شیشه مصرف کردم.شاید به خاطر اینکه خودم در نوجوانی قربانی آزارو اذیت جنسی شدم و نتوانستم ماجرا را برای کسی تعریف کنم و از عذابی که بابت این اتفاق می کشیدم راحت شوم می خواستم با ربودن بچه ها از مردم و جامعه انتقام بگیرم.
در نهایت این فرد با حکم دادگاه به اعدام، ۲۴ سال حبس و یکصد ضربه شلاق محکوم شد.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code