| سه شنبه، 25 خرداد 1400
نگاه ایران: در شرایطی که پرسپولیس از فقر بازیکن رنج می برد یکی از مسئولان سابق این باشگاه از دروازه بان ملی پوش این تیم خواسته بود تا از جمع شاگردان برانکو جدا شود!
به گزارش ورزش 11،  در روزهایی که مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال حفظ حداکثری بازیکنان فصل قبل خود بودند تا به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، از نظر نیروی انسانی در لیگ هجدهم دچار مشکل نشوند یکی از مسئولان سابق این باشگاه اقدام عجیبی انجام داد به طوری که این مساله با واکنش تند حمیدرضا گرشاسبی سرپرست این باشگاه هم روبرو شد.
علیرضا بیرانوند عملکرد چشمگیری در جام جهانی 2018 داشت و همین موضوع باعث شد تا به دلیل این عملکرد مناسب، این بازیکن با پیشنهادهایی از سوی برخی از تیم های خارجی روبرو شود اما از آنجایی که با پرسپولیس تا سال ۱۴۰۰ قرارداد دارد برای جدایی از این تیم و عزیمت به یکی از تیم های خواهانش باید رضایت نامه خود را از پرسپولیس می گرفت اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و قرار شد در صورتی که این دروازه بان ملی پوش پیشنهاد خوبی داشته باشد در نیم فصل از جمع شاگردان برانکو جدا شود.
در این بین موضوع عجیب اما عملکرد دور از انتظار محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی، مسئول نقل و انتقالات و مدیر آسیایی سابق تیم پرسپولیس بود! چند شب پیش و درست در زمانی که علیرضا بیرانوند با پیشنهاد تیم دیناموکیف اوکراین روبرو شده بود ترکاشوند در حوالی نیمه شب با حضور در پارکینگ منزل بیرانوند او را ترغیب به جدایی از پرسپولیس می کند و به او می گوید که لیاقت او بالاتر از بودن در پرسپولیس است و بهتر است به دیناموکیف برود و از آنجا راهی تیم های بزرگتر شود! حتی این مدیر سابق پرسپولیس از بیرانوند پاسپورتش را تقاضا می کند تا برایش بلیت و ویزای اوکراین را بگیرد تا در لژیونر شدن این بازیکن سهولت انجام پذیرد. بیرانوند اما حاضر به این کار نمی شود و در نهایت حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس هم از طریق وکیل این دروازه بان در جریان اتفاقات رخ داده قرار می گیرد.
ترکاشوند که به دلیل مناسباتی که در کشور اوکراین دارد و حتی شنیده می شود محل زندگی خود را به این کشور منتقل کرده در زمان حضورش در پرسپولیس، این باشگاه را برای دو سال پیاپی جهت برگزاری اردو به این کشور برد و این بار قصد داشته تا دروازه بان پرسپولیس را راهی کیف پایتخت اوکراین کند که البته در این ماموریت ناکام ماند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code