| سه شنبه، 06 مهر 1400

نگاه ایران:سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد شرایط تیم ملوان گفت: در تعطیلات لیگ دو بازی تدارکاتی داشتیم و تلاش کردیم که بازیکنان را در وضعیت مسابقه نگه داریم تنها مشکل ملوان همچنان مشکلات مالی است که تمرکز را از بازیکنانمان گرفته است. با این حال بازیکنان ما الحق و الانصاف با تمام وجود تمرین می کنند.

حمید استیلی ادامه داد: تلاش می کنیم روز جمعه مقابل سایپا نتیجه خوبی بگیریم و هواداران ملوان را خوشحال کنیم. امیدوارم مسئولان هم بیش از گذشته تلاش کنند تا مشکلات مالی ملوان حل شود.

سرمربی ملوان در مورد حضور پژمان بازغی در تمرین روز گذشته ملوان گفت: پژمان بازغی اهل گیلان است و من از او خواستم که در تمرین ما حاضر شود و به بازیکنان ما روحیه بدهد، او هم لطف کرد و همراه پدر بزرگوارش در تمرین ملوان حاضر شد.

وی در مورد بازی تیم ملی مقابل گوام گفت: برخی مواقع همه چیز دست به دست هم می دهد و توفیق اجباری می شود تا شرایط خوبی پیش بیاید. در تیم ملی هم صادر نشدن روادید برخی بازیکنان و مصدومیت تعدادی دیگر باعث شد که ترکیب تیم ملی تغییر کند و همه دیدند که این تیم ملی چقدر هم خوب بازی کرد. همانطور که قبلاً هم گفتم تیم ملی اکنون بازیکنان بسیار خوب زیادی دارد که با تفکرات کی روش می توانند شرایط خوبی را برای تیم ملی رقم بزنند. فراموش نکنیم که این بازیکنان حاصل لیگ برتر هستند و مسابقات لیگ ما باعث شد که چنین بازیکنان خوبی برای تیم ملی ساخته شوند.

استیلی تصریح کرد: ترکیب تیم ملی مقابل گوام آنقدر جوان بود که تیموریان و اشکان دژاگه بازیکنان با تجربه آن بودند. تیم ملی ما بازیکنان جوان و با پتانسیل بالایی دارد. تیم ملی ایران نه تنها روی چمن مصنوعی که روی آسفالت هم می تواند گوام و ترکمنستان را شکست بدهد. سطح فوتبال ما از نظر تکنیکی و تاکتیکی بسیار برتر از حریفان این گروه است. بازی اصلی ما با عمان است و در مرحله بعد بازی های مهم و سختی در پیش داریم. امیدوارم که با صعود به جام جهانی بتوانیم شرایط خوبی برای فوتبالمان فراهم کنیم.

استیلی افزود: قطعاً با توجه به جوانی تیم ملی بعد از جام جهانی 2018 روسیه بازیکنان لژیونر زیادی به فوتبال دنیا خواهیم داد که باعث اعتبار بیشتر فوتبال ما خواهد شد. تیم ملی بازیکن 18-19 ساله ای مثل سعید عزت اللهی دارد. بازیکنی مثل جهانبخش دارد. این بازیکنان می توانند به تیم ملی بسیار کمک کنند.

بازیکن اسبق تیم ملی در مورد اینکه کارلوس کی روش دوباره صحبت از جدایی از تیم ملی کرده است، گفت: به هر حال تعهد و قراردادی وجود دارد قطعاً یکسری مشکلات وجود دارد که چنین صحبت هایی به میان می آید اما همه چیز با تعامل قابل حل است. فدراسیون و سرمربی تیم ملی باید تعامل داشته باشند. با تعامل می توان خیلی از مشکلات را از پیش رو برداشت اما تعامل یک طرفه نمی شود و باید با وفاق و همدلی و همکاری دو طرف تعامل داشت.

استیلی با اشاره به سوابق کارلوس کی روش گفت: او زمانی که در منچستر یونایتد بود و الکس فرگوسن با خبرنگاران و رسانه های گروهی مشکل پیدا کرد توانست این مشکلات را برطرف کند و تعامل خوبی بین فرگوسن و رسانه ها ایجاد کند. قطعاً کی روش در ایران هم می تواند این تعامل را به وجود بیاورد.

سرمربی ملوان در مورد دروازه بانی عزت الله پورقاز مدافع این تیم در تیم ملی گفت: بله بازیکنان ملوان دروازه بانان خوبی هستند مازیار زارع هم در دیدار با پرسپولیس در فصل گذشته یک پنالتی از پرسپولیس گرفت. عزت الله پورقاز هم که در بندر ترکمن والیبال بازی می کرده است در تیم ملی دروازه بانی کرد.

 
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code