| دوشنبه، 07 آذر 1401
نگاه ایران: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هفته گرامیداشت دولت، فرصتی برای خدمتگزاران مردم جهت ارائه گزارش خدمات انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در نخستین روز هفته دولت در گلزار شهدای رشت اظهار کرد: هر سال در ایام هفته دولت، فرصتی فراهم می شود تا خدمتگزاران نظام، به مردم گزارش اقدامات انجام شده را ارائه کنند.

وی ادامه داد: امسال این هفته با آغاز به کار دولت دوازدهم شروع شد و براین اساس، به نمایندگی از دولت در این استان حضور یافته ام تا ضمن ارائه گزارش و انجام دیدار مردمی، مأموریت دولت برای چهار سال آینده را تبیین کنم.

معاون رئیس جمهوری با یادآوری حضور خود در سازمان برنامه و بودجه کشور در سال 1392 گفت: چهار سال پیش به عنوان مسئول برنامه و بودجه کشور یعنی سازمانی که باید در ماموریتش، راهبردی داشته باشد و برای پیشرفت کشور بودجه تامین کند؛ متوسط قیمت نفت 104 دلار بود ولی بهترین وضعی که الان داریم، 47 دلار و نسبت به گذشته خیلی کمتر است.

به گفته دکتر نوبخت، بر این اساس منابع ما از 250 میلیارد دلار به 157 میلیارد دلار تقلیل یافت.

وی ادامه داد: با این وجود، روز گذشته 340 میلیارد تومان پول بازنشستگان را پرداخت کردیم و در این مدت، یاد نداریم که پرداخت یارانه نقدی، به تاخیر افتاده یا پرداخت نشده باشد.

معاون رئیس جمهوری در خاتمه سخنانش گفت: در قوه مجریه، برای دفاع از مردم و کشور، با همان صلابت روزهای نخست، حضور داشته و احساس می کنیم که در سنگر و جبهه هستیم و فعالیت های خود را انجام می دهیم.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code