| جمعه، 02 مهر 1400
مراسم تودیع و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد؛
       کد خبر: 125645
نگاه ایران: مراسم تقدیر و معارفه معاون درمان (قدیم و جدید) دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور مسئولان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.
به گزازش ایلنا، شاهرخ یوسف زاده چابک، در ابتدای این مراسم با اشاره به جایگاه حائز اهمیت حوزه درمان در دانشگاه، تصریح کرد: نقصان در عملکرد حوزه درمان بیش از سایر حوزه ها مشهود است و در صورتی که بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم  مسئولیت در این حوزه، امری دشوار و خطیر خواهد بود.
وی با اشاره به این که ۷۶ درصد از مرگ و میر ها مربوط به بیماری های غیر واگیر است، عملکرد درمان را در این خصوص خوب توصیف کرد و ایجاد ساختار جدید، توجه خاص به حوزه نظارت، اقتصاد درمان و بحث بیمه ها را از جمله فعالیت های حایز اهمیت حوزه درمان ذکر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به توانمندی دو معاون پیشین حوزه های مدیریت منابع و توسعه و درمان دانشگاه، شرایط حاد و سخت موجود در این حوزه ها را از دلایل کوتاه بودن دوره خدمت آنها ذکر کرد.

 یوسف زاده با تاکید بر این که در شرایط فعلی، نیازمنداستفاده از همه توان و پتانسیل های موجود هستیم، گفت: در دانشگاه کسی که یک مسئولیت اجتماعی را پذیرا می شود، صرف نظر از شاخص عملکرد، متفاوت تر از سایر افراد است، زیرا او دغدغه ی اجتماعی دارد.

وی با بیان این که پزشکان در جایگاه پزشکی، منشا خدمت به آحاد مردم هستند، یادآور شد: فراهم کردن آرامش و آسودگی برای مردم، بسیار ارزشمند است.

در ادامه این مراسم دکتر حسین اتحاد معاون پیشین درمان دانشگاه نیز به بیان عملکرد معاونت درمان در دوران تصدی خود، پرداخت.

در ادامه محمدتقی آشوبی معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با اشاره به سابقه خدمتی خود در حوزه درمان و ارایه گزارشی اجمالی از آن دوره، خدمت رسانی به مردم را ایثار دانست و یادآور شد: با توجه به نبود زیرساخت های لازم در گیلان، این حوزه در اجرای طرح تحول نظام سلامت سختی های زیادی را متحمل شد.

اهدای لوح تقدیر و حکم انتصاب از سوی دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به معاونان پیشین و جدید درمان دانشگاه، پایان بخش این مراسم بود.

4

3 1
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code