| شنبه، 12 آذر 1401
نگاه ایران:بالاخره بعد از مدت ها انتظار امکان تماس صوتی در تلگرام برای کاربران ایرانی نیز فراهم شد. از مدت ها قبل در جریان به روزرسانی جدید این پیام رسان فوق العاده محبوب در ایران و افزوده شدن تماس صوتی به تلگرام بودیم، اما تا پیش از تنها کاربران ساکن اروپا قادر به استفاده از آن بودند.
به گزارش ایسنا، از هم اکنون کاربران ایرانی نیز می توانند از این قابلیت جدید تلگرام استفاده کنند. برای اطلاع از تمامی امکانات تماس صوتی تلگرام، از لینک قرار داده شده در انتهای همین مطلب استفاده کنید. در آن مطلب، تشریح کاملی از جزییات این قابلیت، نحوه کار آن و تفاوتش با دیگر پیام رسان ها قرار داده ایم.
همانطور که می دانید اپلیکیشن های پیام رسان زیادی در فروشگاه های عرضه برنامه های اندروید و آی او اس وجود دارند، اما کاربران ایرانی با هشیاری تلگرام را انتخاب کرده اند، چرا که در مقایسه با دیگر برنامه های مشابه، قابلیت های مرتبط با متن و پیام رسانی زیادی دارد. از آنجایی که تا امروز خبری از قابلیت تماس صوتی تلگرام نبود، کاربران ناچار بودند با وجود همه چیز تمام بودن این پیام رسان، برای دسترسی به یک ابزار به منظور برقراری تماس صوتی در بستر اینترنت به وسیله موبایل، یک پیام رسان دیگر همچون واتس اپ را نیز نصب کنند.نکته جالب مربوط به نحوه فعال سازی تماس صوتی تلگرام است. کاربران بعد از دریافت جدیدترین آپدیت برنامه، تا زمانی که یک کاربر از خارج از کشور با آن ها ارتباط برقرار نکند، قادر به استفاده از تماس صوتی تلگرام نیستند. البته، اگر این قابلیت برای دوستان و نزدیکان شما در ایران نیز فعال شده باشد، می توانید از آن ها درخواست یک تماس کنید، چرا که تنها راه فعال سازی تماس صوتی تلگرام همین کار است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code