سه شنبه، 06 اسفند 1398 | 2020 Tuesday 25 ,February  

نگاه ایران: نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت تاکید کرد: شاید کسی خبر نداشته باشد که کاری صورت گرفته، اما آمارها بیانگر انجام کارهای مفید در استان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله زین العابدین قربانی روز پنجشنبه در همایش ائمه جمعه استان گیلان در دهکده ساحلی بندرانزلی اظهار کرد: پرداختن به کارهای فرهنگی از جمله راهکارهای مقابله با انحرافات اجتماعی است و پرداختن به امور فرهنگی باید در اولویت کارهای امامان جمعه باشد.

وی تربیت شده های برخاسته از حوزه های علمیه را به عنوان مهمترین افراد پاسخگوی مشکلات فرهنگی جامعه برشمرد و افزود: نماز جمعه منبر جهانی است و باید خطبه اول آن پرداختن به موضوعات مرتبط با مکتب اسلام باشد.

آیت الله قربانی با تاکید بر لزوم انجام انتقاد ناصحانه از سوی ائمه جمعه تاکید کرد: ما حلال مشکلات نیستیم اما می توانیم انتقادهای خود را به صورت کتبی و شفاهی و به عنوان نصیحت به گوش دولتمردان برسانیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان تاکید کرد: یقینا دولت تدبیر و امید مورد تایید رهبری است و ما نیز می توانیم مطالب و انتقادات خود را در اختیار ایشان قرار دهیم .

همایش ائمه جمعه گیلان با موضوع اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل با حضور ائمه جمعه شهرستان ها ، تعدادی از مدیران کل و همچنین نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code