جهانبخش:
    ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ ۲۲:۱۷    کد خبر: 213746

به گزارش نگاه ایران به نقل از آنا، علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در قطر اظهار داشت: بعد از مدتی سردرگمی در مورد برگزاری اردو، مکان اردو و بازی‌های دوستانه تیم ملی خدا را شکر اردوی قطر هماهنگ شد و تمرینات خوبی برگزار کردیم که بخاطر شرایط آب و هوایی و شرجی بودن هوا، تمرینات در شب برگزار می شود. دمای هوا در شب بد نیست. شرایط بازیکنان بد نیست. بعد از لغو چند بازی دوستانه خدا را شکر بازی با الجزایر تایید شد، برای یک بازی خوب با این تیم تمرین می‌کنیم. من، سایر بازیکنان و کادرفنی دوست داشتیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری برگزار کنیم ولی این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: شرایط سختی هست، آماده سازی به گونه‌ای باشد که به تیم و بازیکنان کمک کند که شرایط خوبی در اردوهای بعدی داشته باشیم، نباید بگذاریم اتفاقات این اردو دوباره رخ بدهد و باید از هم اکنون برنامه ریزی داشته باشیم که بتوانیم شرایط خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. ولز هم دیگر تیم همگروهی ماست که البته تیم بسیار خوبی است و بازیکنانش اکثر در سطح خوب اروپا بازی می‌کنند.

بازیکن تیم ملی تصریح کرد: این گروه سخت قطعا سخت‌تر شده است، بدون آمادگی و داشتن بازی‌های تدارکاتی به جام جهانی برویم راستش را بخواهید شرایط مثبتی نمی‌بینیم اما باید قسمت مثبت داستان را نگاه کنیم که بازیکنان خوب تمرین می‌کنند مصمم هستند و امیدواریم با بازی‌های خوب دل مردم را شاد کنیم، از همه مهم‌تر اینکه مردم عزیزمان برای ما دعا کنند که اردوهای پیش رو و بازی‌های خوبی داشته باشیم تا در جام جهانی دل مردم را شاد کنیم.

نظر شما:

security code