| چهارشنبه، 26 مرداد 1401
رئیس پلیس راه گیلان تشریح کرد:
       کد خبر: 98461

نگاه ایران: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از رخداد 2 تصادف در محور کپورچال و زیبا کنار و کشته شدن 2 نفر طی روز پنجشنبه خبر داد.

سرهنگ حسین محمدپور شامگاه پنجشنبه افزود: برخورد یک دستگاه تویوتا در محور کپورچال انزلی جان یک عابر پیاده را گرفت.

وی اضافه کرد: در این حادثه که در محور کپورچال انزلی اتفاق افتاد، متاسفانه ، یک بانوی 60 ساله به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

وی توجه نکردن به جلو را علت این حادثه عنوان کرد و از رانندگان خواست که با رعایت کامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حفظ سرعت مطمئنه در جاده ها تردد کنند تا از بروز هر گونه حوادث احتمالی جلوگیری شود.

سرهنگ محمدپور همچنین به کشته شدن یک نفر در محور زیبا کنار اشاره و بیان کرد: براثر برخورد 2 دستگاه پراید و پژو پارس در محل پل کاسپین محور زیبا کنار که بامداد پنج شنبه اتفاق افتاد ، یک جوان 23 ساله در دم جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به علت این تصادف گفت: 2 دستگاه خودروی پژو پارس و 206 که از مسیر حسن رود به طرف زیبا کنار در حرکت بودند، باهم مسابقه ( کورس) گذاشته بودند که به علت سرعت بالا، راننده پژو پارس نتوانست خودرویش را کنترل و با یکدستگاه پراید و جدول وسط جاده برخورد کرد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه جاده، پیست مسابقه نیست ؛ از رانندگان خواست از شتاب و تعجیل و حرکات مخاطره آمیز بپرهیزند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code