پنجشنبه، 03 مهر 1399 | 2020 Thursday 24 ,September  
نگاه ایران: همایش راه اندازی کسب و کار پایدار بر پایه تولیدمحتوای محلی با حضور مجموعه «دیرین دیرین» در گیلان برگزار می شود.

دیرین دیرین با هماهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری گیلان و با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین دانشگاه و صنعت ICT و نگاه کارآفرینی و آشنایی با راه اندازی کسب و کار پایدار به  استان می آید.

همایش «راه اندازی کسب و کار پایدار بر پایه تولید محتوای محلی و راه اندازی رسانه محلی» با حضور مجموعه دیرین دیرین از صبح روز سه شنبه 26 بهمن ماه جاری در تالار حکمت دانشگاه گیلان و عصر این روز در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری و 27 بهمن در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار می شود.

در این جلسات همکاری برای ساخت دیرین دیرین استانی، همکاری برای ساخت قسمت های استانی دایره المعارف انیمیشنی گیگیول،همکاری برای راه اندازی رسانه های محلی ، همکاری در زمینه دیرین دیرین آکادمی، همکاری در مورد تولید گیم و اپ محلی دیرین دیرین مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و از تجارب شخصی در راه اندازی "دیرین دیرین" و در مورد راه اندازی یک کسب وکار پایدار برپایه ی تولید محتوای بومی و برای راه اندازی رسانه محلی دعوت به همکاری صحبت خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code