پنجشنبه، 03 مهر 1399 | 2020 Thursday 24 ,September  
تکرار اظهارات تند رئیس فدراسیون تکواندو علیه بهترین مربی تکواندو جهان؛
نگاه ایران: تکواندوی ایران مدت هاست از بحث های تکراری پولادگر و مهماندوست رنج می برد.
 محمد پولادگر در آخرین اظهار نظر خود گفت: هرگز از مهماندوست برای حضور در ایران دعوت نمی کنم زیرا مربی خوب ایرانی کم نداریم.

این صحبت های رئیس فدراسیون بلافاصله با عکس العمل مهماندوست همراه شد و سرمربی سابق تیم ملی که ید طولایی در مصاحبه های جنجالی دارد، در پاسخ به پولادگر گفت: ایشان ببیند رئیس فدراسیون باقی می ماند یا خیر، بعد در خصوص من اظهار نظر کند!

بی تردید عملکرد رضا مهماندوست در تیم ملی تکواندو جمهوری آذربایجان می تواند بزرگترین طعنه به فدراسیون تکواندو ایران باشد و این مربی پرافتخار کشورمان نیازی به مصاحبه های کوبنده برای پاسخ دادن به مسئولان فدراسیون ندارد!

از سوی دیگر، انتخاب کادر فنی تیم ملی یکی از وظایف رئیس فدراسیون است و هیچکس نمی تواند در این خصوص از پولادگر ایرادی بگیرد چون در نهایت تنها کسی که باید بابت نتایج پاسخگو باشد، رئیس فدراسیون است. اما اینکه صحبت کردن در مورد سرمربی سابق تیم ملی در هر شرایط و زمانی کار درستی است یا خیر را بر عهده خود محمد پولادگر می گذاریم!

بهتر است رئیس باتجربه و کاربلدی مانند پولادگر بجای اظهار نظرها تکراری در خصوص مهماندوست، تمرکز خود را روی مسائل مهمتری معطوف کند تا شاید تکواندوی ایران بازهم امید اول رشته های ورزشی ایران در میادین معتبر بین المللی شود.

اشاره کردن به رجزخوانی های چند سال اخیر رئیس فدراسیون و سرمربی سابق تیم ملی تکواندو تکرار مکررات است اما مشخص نیست این بحث های کودکانه چه زمانی به پایان می رسد.
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code