| یکشنبه، 06 آذر 1401
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان:
       کد خبر: 93111
نگاه ایران: مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان ضمن عذرخواهی از مردم این استان به دلیل قطع گسترده برق در بحران برف اخیر گفت: 15 هزار مشترک گیلان هنوز برق ندارند.
جمشید طالبی با اشاره به وضعیت قطعی برق مشترکان گیلان اظهار کرد: بارش برف در استان طبق گزارش هواشناسی آب دار و سنگین و با طوفان و باد شدید همراه بود و مشکلات زیادی در آستارا، تالش و شرق ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه با تلاش همه دستگاه ها بسیاری از این مشکلات کاهش یافته است، افزود: روز گذشته برق 80 هزار مشترک قطع شده بود که اکنون 15 هزار مشترک بی برق هستند و تیم های مربوطه امدادی تمام تلاش خود را برای برق دار کردن آنها تا نیمه شب امشب به کار گرفته اند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با اشاره به اینکه قطع برق، قطع آب را به دنبال دارد، تصریح کرد: حتی اگر شبکه های برق رسانی هم جدید باشند باز هم در این طوفان ها آسیب پذیر می شوند.

وی سقوط درختان را یکی از عوامل مهم در قطعی برق دانست و گفت: فرسودگی شبکه ها قطعی برق را تشدید می کند و از مردم گیلان عذرخواهی می کنم که با تاخیر برق دار کردیم و هنوز هم تعداد زیادی از مشترکان بی برق هستند.

طالبی درباره قطعی گسترده برق در رشت خاطرنشان کرد: عمده مشترکان شهر رشت و لاهیجان برق دار هستند و 90 درصد حوزه شهری برق دار هستند و برای برق دار شدن بقیه مشترکان همکاران بدون وقفه در تلاش هستند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code