| شنبه، 05 آذر 1401
استاندار گیلان در دیدار با خانواده شهید حسین زاده مطرح کرد:
       کد خبر: 92121

نگاه ایران: استاندار گیلان در آستانه ی آغاز دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز با حضور در منزل شهید ایرج حسین زاده در شهر منجیل با خانواده ی وی دیدار کرد.

در این دیدار که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه منجیل و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند دکتر محمدعلی نجفی با ابراز خرسندی از اینکه درطلیعه ی سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محضر خانواده ی یک شهید گرانقدر حاضر می شوم گفت : شهدای انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرمین و کسانی که در راه اعتلای نظام گام برمی دارند متعلق به خانواده ی بزرگ ایران اسلامی هستند.

وی همچنین در این دیدار با اشاره به گزارش فرماندار و نماینده ی شهرستان رودبار و امام جمعه منجیل از شرایط پروژه های در دست اجرای شهرستان رودبار خاطر نشان کرد : باید برای توسعه و عمران شهرهای رودبار، منجیل، لوشان و رستم آباد نگاه ویژه داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه پروژه های بزرگ ملی در شهرستان رودبار در حال اجرا است  اظهار داشت : شرایط موجود در کوتاه مدت علی رغم اینکه ممکن است زحماتی را برای مردم در پی داشته باشد اما علاوه بر اشتغالی که برای جوانان و مردم این منطقه به وجود آورده آینده ای مطلوبی نیز برای این منطقه پیش بینی می کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه آن اقداماتی که می توانیم انجام دهیم باید به مردم قول داده شود خاطر نشان کرد : باید تلاش شود با پیگیری جدی وعده های داده شده به مردم را اجرایی کنیم.

دکتر نجفی به بهره برداری از پروژه ی آب آشامیدنی منجیل در آینده ای نزدیک اشاره و خاطر نشان کرد : از اعتبارات استانی یک میلیارد ریال به شهرداری منجیل نیز اختصاص پیدا کرده است.

شهید ایرج حسین زاده در سال 1365 و در سن 20 سالگی در منطقه ی شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code