| یکشنبه، 13 آذر 1401
نگاه ایران: فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر از برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک شهید محسن روحانی آتش نشان فداکار حادثه پلاسکو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فارس، اکبر قاسمی ظهر امروز در جلسه شتاد استقبال از شهید بسیجی و آتش نشان حادثه پلاسکو در این شهرستان اظهار کرد: آتش نشانان با تفکر بسیجی جان خود را تقدیم مردم کردند.

وی زمان برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک محسن روحانی را روز سه شنبه هفته جاری ساعت 9 صبح عنوان کرد و افزود: شهدای آتش نشان روز دوشنبه هفته جاری در تهران تشییع می شوند و پیکر پاک آتش نشان بسیجی محسن روحانی به رضوانشهر منتقل و در این شهرستان تشییع و خاکسپاری می شود.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر با اشاره به سخنان پیامبر اکرم(ص) گفت: هر کس جلوی آب و آتش را بگیرد بهشت بر او واجب است.

وی ذخیره های واقعی انقلاب اسلامی را شهدا دانست و ادامه داد: آتش نشانان در ساختمان پلاسکو قهرمانانه جان خود را برای نجات مردم فدا کردند و همه ما باید قدردان خانواده های معظم شهدای عزیز باشیم و به آنها افتخار می کنیم که با تربیت چنین فرزندانی تربیت قهرمانانه جان خود را فدای دین اسلام و نظام و مردم کردند.

قاسمی بیان کرد: خانواده شهید روحانی نیز با تفکر بسیجی و با انگیزه بسیجی فرزندی را تربیت کردند که این فرزند جان خود را تقدیم مردم عزیز کرد و تفاوتی نمی کند که این تفکر بسیجی در حلب برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) و یا در ساختمان پلاسکو برای نجات جان مردم باشد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code