| سه شنبه، 06 مهر 1400
در دیدار استاندار گیلان با معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مطرح شد:
       کد خبر: 90619

نگاه ایران: استاندار صبح امروز در دیدار با معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت : در دهه ی مبارک فجر به بیش از 220 روستای گیلان آبرسانی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی با اشاره از آب رسانی به بیش از 220 روستای گیلان در دهه ی فجر امسال خبر داد و افزود : با بهره برداری از این پروژه ها شاخص بهره مندی آب روستایی گیلان به 76 درصد می رسد.

وی افزود : در هفته ی دولت امسال نیز  با تلاش های صورت گرفته و بهره برداری از طرح آبرسانی به 171 روستای گیلان ، شاخص بهره مندی آب روستایی گیلان به 744 درصد رسیده بود .

استاندار گیلان به اینکه در ابتدای دولت تدبیر و امید 12 درصد از میانگین کشوری در آب روستایی عقب بودیم خاطرنشان کرد :در ابتدای دولت تدبیر و امید شاخص بهره مندی از آب شرب روستایی 64 درصد بود.

استاندار گیلان به وجود رطوبت بالای استان در آسیب رسانی به تأسیسات و زیر ساخت های موجود اشاره و اظهار داشت : در تخصیص اعتبارات ملی و استانی باید این شرایط لحاظ شود.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه پس از 3 سال خوشبختانه کارنامه ی خوبی در استان داریم گفت : با تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید در قیاس با گذشته در حوزه ی آب روستایی استان شاهد رشد قابل توجهی هستیم.

دکتر نجفی با بیان اینکه کار عمرانی  در روستاها بسیار سخت است افزود : به واسطه خدمات انقلاب  پس از پیروزی انقلاب اسلامی  علی رغم وجود مشکلات در تأمین اعتبارات در سخت ترین شرایط به دور افتاده ترین مناطق استان خدمت رسانی می شود.

وی با بیان اینکه منش دولت تدبیر و امید در انتصابات بر استفاده از نیروهای متخصص در بدنه ی وزارت خانه ها شکل گرفته گفت : در انتخاب فرمانداران تلاش ما بر این بوده تا از نیروهای لایق بدنه ی وزارت کشور و نیز از نیروهای متخصص استانی بهره مند شویم.

وی به حضور مستمر آقای فر امینی در پیگیری مطالبات مردم و توسعه ی شاخص ها اشاره و خاطر نشان کرد : مدیران در عملکرد خود بجز مردم، دولت و دستگاه خود به هیچ احدی دینی ندارند.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین به مدیریت جدید آب روستایی استان نیز تاکید کرد  با قوت به منظور ارتقاء هر چه بیشتر شاخص های بهره مندی مردم از آب روستایی حضور میدانی داشته باشد.

وی گفت : در داخل بدنه ی آب روستایی استان باید با همدلی و همراهی هر چه بیشتر و با نگرشی نو گام های مثبتی در خدمت به مردم برداشته شود.

دکتر نجفی افزود : مدیران پس از سال ها خدمت خواهند رفت اما این عملکرد افراد است که برای سالیان متمادی باقی می ماند.

در این دیدار معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با قدردانی از درایت استاندار گیلان در هدایت مجموعه ی آب روستایی و ارتقاء چشمگیر شاخص های این حوزه در استان گفت : خدمت رسانی به مردم به ویژه در روستاها از بهترین نوع خدمت گزاری است و مورد رضای پروردگار قرار می گیرد.

گیاهی افزود : در آب رسانی به روستاها تمام اهتمام خود را به کار گرفته ایم تا مردم از این نعمت بهره مند شوند.

در خاتمه ی این دیدار با قدردانی از محمدعلی فر امینی، محب علی رنجور به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان معرفی شد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code