| شنبه، 03 مهر 1400

نگاه ایران: مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: جشنواره فیلم فجر همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر در رشت برگزار می شود.

 به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، قاسم مصفا افزود:جشنواره فجر مهم ترین رویداد فرهنگی کشور است که هرساله با استقبال مردم همراه است .

وی ادامه داد: پیش فروش بلیت ها در شهرستان ها از ساعت 8 صبح دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز می شود و ساعت 12 شب پنج شنبه 7 بهمن ماه به پایان می رسد.

وی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند بلیت های خریداری شده خود را در نرم افزار تلفن همراه خود مشاهده کنند اما برای دیدن فیلم ها به همراه داشتن اصل بلیت الزامی است.

به گفته این مسئول، خرید بلیت با ورود به سایت و ثبت نام با کد ملی امکان پذیر بوده و هر کاربر با کد ملی مشخص، امکان انتخاب حداکثر چهار سانس از سینماها و در هر سانس حداکثر دو بلیت را خواهد داشت.

وی یادآور شد: متقاضیان با مراجعه به سایت ویژه پیش فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com بلیت خود را خریداری کنند و بلیت های خریداری شده در حساب کاربری خریداران با پیک ارسال می شود.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

اخبار، مطالب، عکس ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code