| یکشنبه، 28 شهریور 1400

نگاه ایران: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه وزش باد (گاهی شدید)، بارش باران و بارش برف در ارتفاعات استان طی روزهای پیش رو خبر داد.

مازیار غلامی روز شنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس شرایط برای ابرناکی، مه آلودبودن هوا، وزش باد ، بارندگی و در ارتفاعات ، دامنه ها و مناطق سردسیر بارش برف مهیاست.

وی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی (ارتفاعات و دامنه ها بارش برف)، وزش باد، طی عصر و شب بعضی نقاط کاهش ابر عنوان و برای فردا (یکشنبه) نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها وزش باد گاهی شدید و بارندگی، در ارتفاعات، دامنه ها و مناطق مستعد بارش برف پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 9 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با دو درجه زیرصفر مربوط به دیلمان عنوان کرد.

غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته، به ترتیب هشت و پنج درجه ثبت شده است.

وی اضافه کرد: بیشترین میزان بارش باران در گیلان در شبانه روز گذشته مربوط به بندرانزلی با 13.3 میلیمتر و بیشترین بارش برف با هفت سانتیمتر در ماسوله بوده است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code