| دوشنبه، 05 مهر 1400

نگاه ایران: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه مه آلودگی، وزش باد و بارندگی (ارتفاعات بارش باران و برف) در استان طی دو روز آینده خبر داد.

مازیار غلامی روز جمعه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده هوای ناپایدار در منطقه است که بر این اساس طی 48 ساعت آینده، آسمان به طور غالب ابری و مه آلود ، بارندگی (ارتفاعات بارش باران و برف) و وزش باد پیش بینی می شود.
وی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی متناوب، گاهی وزش باد، در ارتفاعات بارش باران و برف عنوان و برای فردا (شنبه) نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی ، اواخر وقت کاهش موقتی ابر، در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی کرد. سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 10 درجه مربوط به رودسر و کمینه دما را با سه درجه زیرصفر مربوط به دیلمان عنوان کرد. غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته، به ترتیب هفت و پنج درجه ثبت شده است. وی اضافه کرد: بیشترین میزان بارش باران در گیلان در شبانه روز گذشته مربوط به بندرانزلی با 11.7 میلیمتر بوده است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code