| جمعه، 07 مهر 1402
نگاه ایران به نقل از میزان: هفته گذشته گزارش قتل دو پسر بچه 2/5 و 7 ساله به دادگستری استان گیلان داده شد.
محمد رحیمی مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان گیلان در این رابطه اظهار کرد: در تحقیقات مشخص شد این دو پسر بچه توسط نامادری با ضربات چاقو به قتل رسیده اند.
وی ادامه داد: نامادری این فرزندان ابتدا به قتل اعتراف نمی کرد، که پس از دستگیری و انجام تحقیقات از وی بازجویی شد و سرانجام به قتل اعتراف کرد.
مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: نامادری در جریان بازجویی بیان کرد برای اینکه وانمود کند که مرگ پسربچه ها به دلیل آتش سوزی بوده است، صحنه سازی کرده و در این راستا خانه را به آتش کشیده است.
به گزارش نگاه ایران، بیست و سوم دی ماه خبری آتش سوزی یک واحد مسکونی در شهر رودبار و فوت سه تن از اعضای یک خانواده در رسانه ها منتشر شد.حسن رضایی؛ مسئول آتش نشانی شهرداری رودبار در این رابطه به رسانه ها گفته بود: براثر انفجار ناشی از نشت گاز در منزل مسکونی محله تکلیم رودبار یک مادر به همراه دو پسر پیش دبستانی و کلاس دوم ابتدایی اش در آتش سوختند. میزان خسارت این حادثه و  علت با حضور دادستان، فرمانده نیروی انتظامی،آتش نشانی و هلال احمر در  دست بررسی است زیرا نیروی انتظامی به نوع آتش سوزی مشکوک شده است.
*تکمیلی و تصحیح مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری گیلان سه شنبه شب در مصاحبه با ایرنا گفت: دو کودکی که هفته گذشته به ظاهر در یک حادثه آتش سوزی جان باخته بودند ، توسط خواهر ناتنی خود به قتل رسیده اند.
محمد رحیمی افزود: هفته گذشته گزارشی مبنی بر قتل دو کودک پسر با سنین دو و نیم و هفت ساله در یک حادثه آتش سوزی در شهر رودبار به دادگستری استان رسید. وی اظهار کرد: بدنبال تحقیقات و بازپرسی های انجام شده ، قتل توسط خواهر ناتنی این دو کودک برملا شد. وی افزود: در ادامه این تحقیقات مشخص شد که خواهر ناتنی این کودکان با استفاده از فرصت نبود مادر آن ها ، ابتدا کودکان را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس برای جلوه دادن مرگ آن ها بر اثر آتش سوزی ، خانه شان را آتش زده است. رحیمی انگیزه قتل این زن را با توجه به اعترافاتش ، تصاحب املاک پدر و انتقام از مادر ناتنی خود عنوان کرد. وی با اشاره به اینکه خواهر ناتنی این دو کودک، بیست و اندی سال سن دارد، اظهار کرد: قاتل که خود یک فرزند یک و نیم ساله دارد ، از همسرش جدا شده و با مادر و برادران ناتنی خود زندگی می کرد. رحیمی تصریح کرد: با اعتراف این شخص به قتل ، پرونده ای برای رسیدگی و صدور حکم تشکیل و قاتل این دو کودک روانه زندان شد.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code