| پنجشنبه، 20 مرداد 1401
نگاه ایران به نقل از میزان: دادستان ایرانشهر گفت: عامل اصلی قتل عام 8 نفر در ایرانشهر (شرح ماجرا را از اینجا بخوانید) در شهرستان میرجاوه دستگیر شد.
خانی دادستان ایرانشهر گفت: عامل اصلی قتل عام 8 نفر در ایرانشهر لحظاتی قبل در شهرستان میرجاوه دستگیر شد.
وی همچنین صبح امروز از دستگیری دو نفر از عوامل دیگر این قتل عام خبر داده بود.
20 دی ماه خبری مبنی بر قتل عام 8 نفر در ایرانشهر از توابع استان سیستان و بلوچستان منتشر شد. سردار حسین رحیمی رئیس پلیس استان سیستان و بلوچستان ساعاتی بعد، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت 12 ظهر ماموران پلیس در تماس کارمند اداره بهداشت در جریان وقوع جنایتی خونین در روستای نصرآباد ایرانشهر قرار گرفتند. با حضور ماموران در محل آنها با جسد خونین 5 کودک، دو زن و یک مرد روبرو شدند.
وی ادامه داد: کارمند اداره بهداشت در تحقیقات اولیه ادعا کرد زمانی که برای تزریق واکسن هپاتیت به روستا آماده متوجه باز بودن در شده و پس از ورود به خانه با این اجساد روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.
فردای روز حادثه دادستان ایرانشهر  گفت: این 8 نفر در ساعات اولیه صبح با شلیک گلوله و در خواب به قتل رسیده اند.
وی از تشکیل پرونده برای بررسی این موضوع خبر داد و گفت: دادستانی و نهادهای مسئول با جدیت پای کار هستند و تیمی از پلیس آگاهی مرکز استان سیستان و بلوچستان برای بررسی ابعاد و جزئیات این حادثه در محل  وقوع حادثه حاضر شده اند.
خانی تصریح کرد:  پوکه هایی از فشنگ های اسلحه در صحنه قتل کشف شده که برای بررسی و کارشناسی به آزمایشگاه تشخیص جنایی پلیس آگاهی فرستاده شد تا چنانچه در صحنه درگیری مشابهی از آن استفاده شده باشد از آن طریق قاتل یا قاتلین شناسایی شود و به نوعی از این طریق پرونده تا حدودی پیش رفته و به ابعاد و جزئیات ماجرا روشن شود.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code