| جمعه، 28 مرداد 1401

نگاه ایران: مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری آستارا از افزایش هشت درصدی نرخ کرایه تاکسی در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

شهرام مصاحب روز گفت: بر اساس پیشنهاد شهرداری آستارا به شورای اسلامی شهر مبنی بر افزایش نرخ کرایه تاکسی، شورا با افزایش پنج تا هشت درصدی آن موافقت کرد و مصوبه آن در ستاد تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی تعزیرات حکومتی آستارا تصویب شد.

وی افزود: این مصوبه از امروز در مسیرهای مرکز آستارا و حومه این شهر اجرا می شود و به عنوان مثال، نرخ کرایه تاکسی مسیر میدان امام (ره) تا میدان نماز در شهر آستارا از پنج هزار ریال به پنج هزار و 500 ریال افزایش یافته است.

مصاحب بیان کرد: تاکسی های درون شهری، تاکسی تلفنی ها و تعدادی از تاکسی های برون شهری که در مسیر 20 کیلومتری مرکز شهر آستارا تا روستاهای بخش های مرکزی و لوندویل این شهرستان تردد می کنند، مشمول این افزایش قیمت هستند.

مصاحب اظهار کرد: این افزایش قیمت با توجه به تورم سالیانه، هزینه های بالای حمل و نقل و درخواست رانندگان تاکسی زیر مجموعه سازمان حمل و نقل همگانی آستارا اعمال و برچسب های افزایش قیمت در بین رانندگان توزیع شده است.

367دستگاه تاکسی شهری، یک هزار و 250 دستگاه تاکسی تلفنی، 70 دستگاه تاکسی بی سیم و 120دستگاه تاکسی محدوده 20 کیلومتری شهر، در آستارا سازماندهی شده و فعالیت می کنند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code