| سه شنبه، 28 اردیبهشت 1400
ازکنار شالیزار تا تخت بیمارستان؛
       کد خبر: 86396

نگاه ایران به نقل از ایران: ٢۵ آذر امسال مأموران پلیس شهرستان «صومعه سرا» از قتل زن میانسالی در خانه اش واقع در یکی از روستاهای این شهرستان و در مجاورت شالیزارها باخبر شدند.

پس ازحضورتیم جنایی درمحل جنایت و بررسی های مقدماتی، جسد برای تعیین علت و زمان دقیق قتل به پزشکی قانونی منتقل شد. ازسوی دیگر کارآگاهان در تحقیقات میدانی دریافتند محسن- برادرزاده شوهر مقتول-که ازمدتی قبل به خانه عمویش رفت وآمد داشته روز حادثه هم در خانه زن تنها بوده است و چندین بارهم به صورت مشکوک از پنجره بیرون را نگاه کرده است بعدهم به طور مرموزی ازشالیزارها فرار کرده است.

کارآگاهان جنایی در ادامه ردیابی ها پی بردند مرد جوان به دنبال فرار از خانه زن عمویش، به دیدن یکی از اقوام شان و سپس به مطب یک پزشک رفته و درنهایت راهی تهران شده است.

این درحالی بود که برخی نزدیکان مقتول، کارآگاهان را ازاختلاف های مظنون پرونده با زن عمویش با خبرکردند بنابراین احتمال اینکه مقتول قربانی اختلاف مالی شده باشد قوت گرفت.

پس از به دست آمدن سرنخ هایی از مخفیگاه متهم فراری در پایتخت، کارآگاهان جنایی استان گیلان با نیابت قضایی راهی تهران شده و پس از هماهنگی لازم با بازپرس کشیک جنایی، محسن را در یکی از بیمارستان ها شناسایی و دستگیر کردند.

مرد ٣٨ ساله دیروز برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و زمانی که در مقابل بازپرس «منافی آذر» از شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی ایستاد منکر قتل شد و گفت: در کار ساخت و ساز هستم و از آنجا که ملکی در رشت خریده بودم زیاد به صومعه سرا و رشت رفت و آمد داشتم به دلیل اینکه زن عمویم تنها بود هر زمان که به صومعه سرا می رفتم به خانه اش رفته و کارهایش را انجام می دادم.

مثلاً چند روز قبل از حادثه حیاط خانه را تمیزکردم و… روز حادثه هم به دیدن زن عمویم رفته بودم که دیدم در باز است اما به محض ورود با جسدش مواجه شدم.

همان موقع هم در حیاط بسته شد و زنگ خانه به صدا درآمد، صدایی را می شنیدم که می گفت خاله در را باز کن با دیدن صحنه مرگ زن عمویم از خانه بیرون آمدم و به خانه دایی ام رفتم بعد خودم را به تهران رساندم اما باورکنید من قتلی مرتکب نشده ام و نمی دانم چه کسی زن عمویم را به قتل رسانده است.

ضمن اینکه عمویم سال ها قبل به طرزمرموزی جان باخت وپلیس به همسرش نیز مظنون بود.اما پرونده اش به سرانجام نرسید.

پس از اظهارات متهم، بازپرس جنایی دستور انتقال او به شهرستان محل وقوع قتل را صادرکرد تا تحقیقات ویژه جنایی در این باره ادامه یابد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code