| سه شنبه، 28 اردیبهشت 1400
نگاه ایران:بر اساس اعلام معاونت بین الملل دانشگاه تهران، ثبت نام پروژه «مرحبا» در چارچوب طرح اراسموس ماندوس (بورس های اتحادیه اروپا) از سوم دی ماه آغاز شده و تا 19 بهمن ماه ادامه دارد.
متقاضیان برای ثبت نام در این بورس باید به نشانی الکترونیکی http://www.usc.es/marhaba مراجعه کنند.
علاقه مندان می توانند اطلاعات مربوط به ثبت نام، دریافت پذیرش و شرایط و مقررات دانشگاه های طرف همکاری با دانشگاه تهران را در آدرس ذکر شده مشاهده و اقدام به ثبت نام کنند.
پروژه «مرحبا» طرحی با هدف افزایش کیفیت آموزش عالی و گفتگو بین فرهنگهای گوناگون از طریق تبادل دانشجو و استاد بین پنج دانشگاه ایران و ۹ دانشگاه اروپایی است.
این پروژه که توسعه توانایی ها و مهارت های افراد و نیز افزایش تبادل دانشجویان، محققین و عوامل اجرایی میان اتحادیه اروپا و دانشگاه های آسیایی را تضمین می کند، فرصتی را برای دانشجویان ایجاد می کند.
متقاضیان می توانند به منظور آشنایی بیشتر با این پروژه و دانشگاههای طرف قرارداد در ایران و اروپا، شرایط ثبت نام و رشته های موجود در ۹ دانشگاه اروپایی به سایت: www.usc.es/marhaba مراجعه کنند.
به گزارش پرتال دانشگاه تهران، تسلط به زبان انگلیسی از شرایط لازم متقاضیان بوده و دانشجویانی که تقاضای خود را از طریق دانشگاه محل تحصیلشان به دفتر مشترک پنج دانشگاه ارسال کنند در اولویت ثبت نام قرار دارند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code