| چهارشنبه، 28 مهر 1400
نگاه ایران: فرماندار رودسر گفت: استفاده شخصی مدیران از خودروهای اداری ممنوع بوده و نیروی انتظامی از تردد خودروهای با پلاک دولتی در ساعات غیر اداری در شهرستان رودسر جلوگیری و آنها را متوقف کند.
امیر جانبازی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان حفظ وحدت و تعامل در جامعه را ضروری خواند و اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم تا با حفظ و استمرار فضای همدلی و وحدت برنامه های نظام و دولت به منصه ظهور برسد.

وی به تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع در اداره ها تأکید کرد و افزود: پست و مقامی که امروز در اختیار ما قرار دارد امانتی برای خدمت به مردمی که خسته از مشکلات به اداره ها رجوع می کنند است و باید از این فرصت برای جلب رضایت مردم استفاده کنیم.

جانبازی رودسری رعایت ساعات کاری اداری و تکریم ارباب رجوع توسط مدیران شهرستان و کارکنان ادارات را امری ضروری و مهم خواند و افزود: مدیران و کارکنان ادارات باید تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

فرماندار رودسر با اشاره به اهمیت رعایت موارد زیست محیطی در تصمیم گیری ها و اجرای طرح ها گفت: طرح تفکیک زباله از مبدأ باید توسط شهرداری ها جدی گرفته شود.

وی اجرای طرح مذکور توسط شهرداری رودسر را 65 درصد، شهرداری چابکسر 65 درصد، شهرداری کلاچای 85 درصد، شهرداری رحیم آباد 90 درصد و شهرداری واجارگاه نیز 55 درصد اعلام کرد و گفت: شهرداری هایی که در اجرای طرح تفکیک از مبدأ عقب تر هستند با برنامه این طرح را اجرایی کنند.

جانبازی ساماندهی شهری و بهبود وضعیت شهری مانند پیاده روها و اماکن عمومی برای معلولان را مهم دانست و خاطرنشان کرد: بهبود وضعیت شهری باید مورد توجه شهرداران سطح شهرستان رودسر قرار گیرد.

وی به آمادگی تمام دستگاه ها برای مواجه شدن با وضعیت و شرایط خاص و بحرانی آب و هوا تأکید کرد و یادآور شد: رودسر شهرستان مستعد حوادث بوده و مدیران پیام های آب و هوایی را جدی بگیرند.

فرماندار رودسر از برگزاری مانور «صفر» در این شهرستان خبر داد و گفت: یکی از مباحثی که مدیران باید رعایت کنند صرفه جویی در مصرف گاز و انرژی در اداره ها است و استفاده شخصی مدیران از خودروهای اداری نیز ممنوع بوده و نیروی انتظامی از تردد خودروهای با پلاک دولتی در ساعات غیر اداری در سطح شهرستان جلوگیری و آنها را متوقف کند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code