| یکشنبه، 02 آبان 1400

نگاه ایران: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در روزهای پایانی هفته جاری، ابری همراه با بارندگی و وزش باد است.

 مازیار غلامی روز چهارشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ تدریجی توده هوای سرد باران زا به منطقه است بنابراین، شرایط برای ابرناکی، مه آلودبودن، کاهش دما، بارش باران و وزش باد (گاهی شدید) ، ارتفاعات و دامنه ها بارش برف و در برخی مناطق جلگه ای احتمال بارش برف مهیاست.

وی آسمان امروز گیلان را کمی ابری تا نیمه ابری، بتدریج ابری و وزش باد و بارندگی (گاهی شدید) ، احتمال رعد و برق و تگرگ، اواخر وقت در ارتفاعات بارش برف عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، کاهش دما، بارندگی، وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، ارتفاعات و دامنه ها بارش برف، برخی مناطق جلگه ای طی عصر و شب با احتمال بارش برف پیش بینی کرد. سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 25 درجه مربوط به لاهیجان و کمینه دما را با پنج درجه مربوط به جیرنده ذکر کرد. غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 23 و 15 درجه ثبت شده است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code