| سه شنبه، 08 آذر 1401
نگاه ایران: محمود صادقی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در توییتر از منتفی شدن حکم جلب خود با پیگیری مسوولین ذی ربط خبر داد و گفت که قرار است موضوع مطابق قانون با اعلام به مجلس طبق نظر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان دنبال شود.
مراجعه شب گذشته (یکشنبه شب) مامورین دادستانی به درب منزل محمود صادقی و تلاش برای بازداشت وی حاشیه هایی را به دنبال داشت.(از اینجا بخوانید)
فارس: حکم جلب محمود صادقی پابرجاست/ نماینده مجلس مصونیتی در قبال جرم یا تضییع حقوق اشخاص ندارد
یک منبع آگاه با بیان اینکه حکم جلب محمود صادقی پابرجاست، گفت: نماینده مجلس مصونیتی در قبال جرم یا تضییع حقوق اشخاص ندارد.
یک منبع آگاه در گفت وگو با فارس اظهار داشت: حکم جلب محمود صادقی نماینده تهران به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی که به دلیل عدم تمکین وی به احضاریه های متعدد صادر شده، به قوت خود باقی است.
وی افزود: دستگاه قضایی مطابق قانون اساسی مرجع تظلم خواهی افراد است و نماینده مجلس در صورت ارتکاب جرم، ایراد اتهام، نشر مطالب کذب درباره اشخاص و تضییع حقوق آنها باید پاسخگوی اتهامات خود باشد.
میزان: سه اعلام جرم عمومی علیه محمود صادقی 
یک منبع آگاه گفت: در پرونده محمود صادقی سه اعلام جرم عمومی نیز دیده می شود.
یک منبع آگاه به خبرگزاری میزان گفت: با وجود اینکه این فرد از شب گذشته با همکاری برخی عناصر و رسانه های معلوم الحال در حال تبلیغ علیه دستگاه قضایی است اما باید این نکته را مد نظر داشته باشد که در پرونده قضایی تشکیل شده علیه وی در دادستانی تهران تاکنون 8 شکایت خصوصی وجود دارد که همه این شکایت ها به قبل از آغاز دوران نمایندگی وی برمی گردد.
به گفته این منبع آگاه در پرونده محمود صادقی سه اعلام جرم عمومی نیز دیده می شود.
دستور لاریجانی برای بررسی پرونده حکم جلب "نماینده تهران" در نخستین جلسه هیئت نظارت بر نمایندگان
تسنیم نوشت:نائب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس با اشاره پرونده "محمود صادقی" نماینده تهران در مجلس گفت: پرونده مربوط به این نماینده مجلس در نخستین جلسه هئیت نظارت بر رفتار نمایندگان رسیدگی می شود.
عزیر اکبریان در مورد پرونده محمود صادقی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حسب دستور رئیس مجلس شورای اسلامی پرونده مربوط به این نماینده مجلس در نخستین جلسه هئیت نظارت بر رفتار نمایندگان رسیدگی می شود. وی افزود: پرونده نماینده تهران دارای ابعاد مختلف و با شاکی خصوصی است. نائب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نماینده تهران شاکی خصوصی دارد, بیان کرد: پرونده بورسیه ها و اتهام تشویش اذهان عمومی در این راستا مطرح است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code