| سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401

نگاه ایران: رضا اسلامی با اشاره به انجام فعالیت های عمرانی در امور فرهنگی شهرستان سیاهکل اظهار کرد: بازسازی ساختمان نیمه کار حوزه هنری و سینمایی که به دلیل برف سال 83 تخریب شد، آغاز شده و سفت کاری آن 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی به پیگیری اتمام ساختمان مذکور با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری گیلان اشاره کرد و افزود: اتمام ساختمان حوزه هنری در ارتقای برنامه های فرهنگی در سیاهکل موثر است.

فرماندار سیاهکل با بیان اینکه تبیین سیاست های دولت و اطلاع رسانی به مردم با حضور مستمر در مساجد و مکان های دیگر در شهرستان انجام می شود، تصریح کرد: مسائل آموزشی از جمله برنامه های در حال انجام است تا بتوانیم قبول شدگان در کنکور را به روال قابل قبولی برسانیم.

اسلامی از برگزاری جلسه با هیأت های ورزشی به منظور برطرف کردن مشکل آنها در سیاهکل خبر داد و بیان کرد: اعتبارات به منظور ارتقای وضعیت ورزش سیاهکل اولویت بندی شده است.

وی به اختصاص 750 میلیون تومان برای تکمیل استخر شنای بانوان در حوزه شهری سیاهکل اشاره کرد و گفت: اعتبار قابل قبولی برای اتمام ساختمان سینمای سیاهکل در نظر گرفته شده است.

فرماندار سیاهکل با تأکید براینکه به دنبال تحرک در بخش گردشگری این شهرستان هستیم، خاطرنشان کرد: امر مذکور به منظور بالا بردن سطح معیشت مردم منطقه انجام می شود.

اسلامی به بازدید مستمر از پروژه های کشاورزی در سیاهکل اشاره کرد و یادآور شد: اتمام پروژه های نیمه تمام از اولویت های فرمانداری سیاهکل است.

وی با بیان اینکه بهبود آب آشامیدنی در روستاهای سیاهکل را پیگیری می کنیم، اظهار کرد: روستاهایی که از امکانات ضعیف برخوردارند با در نظر گرفتن مساحت و خانوار در اولویت هستند.

فرماندار سیاهکل به وضعیت گازرسانی به این شهرستان اشاره کرد و افزود: در مدت سه سال گذشته اقدام های جهشی بسیار مطلوبی برای گازرسانی انجام شده است.

اسلامی با اشاره به نگاه ویژه محمدعلی نجفی استاندار گیلان به مناطق محروم، بیان کرد: فرمانداری سیاهکل در راستای سیاست های تدوین شده توسط دولت فعالیت های خوبی را آغاز کرده است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code