| پنجشنبه، 29 مهر 1400

نگاه ایران به نقل از فارس: مجید دوهندو پیش از ظهر امروز در جمع زائران گیلان در گلزار شهدای این شهر با درود بر هشت هزار شهید این استان اظهار کرد: در محضر شهدا هستیم، پشتیبانی از ولایت نخستین وصیت شهداست.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند دشمن برای مقابله با نظام اسلامی فتنه را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: یزید با فتنه باور مردم را تغییر داد.

 فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت درباره نطق یکی از نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی در حمایت از فتنه، ادامه داد: نماینده ای که از مردم رأی گرفته چگونه به خودش اجازه می دهد «داستان فتنه تا کی باید ادامه داشته باشد» را بر زبان بیاورد.

وی با تأکید بر اینکه اجازه نمی دهیم فتنه گران در جامعه جولان دهند و در هر مقامی باشد با او برخورد می کنیم، افزود: اجازه نمی دهیم از حلقوم های ناپاک سخنی برای حمایت از فتنه گران بیان شود.

دوهندو با اشاره به اینکه اجازه نمی دهیم فتنه از حلقوم افراد حتی اگر نماینده باشد خارج شود گفت: مردم ولایتمدار گیلان اجازه نمی دهند فتنه گران دوباره در جامعه حضور پیدا کنند و هر کس بخواهد از فتنه سخن بگوید از او عبور می کنیم.

این مسؤول با ابراز تأسف از اظهارات نماینده رشت در حمایت از فتنه، خاطرنشان کرد: خجالت می کشیم از اینکه نماینده شهر ما از فتنه گران حمایت می کند.

به گزارش فارس، پس از سخنان فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت شعار مرگ بر فتنه و فتنه گر توسط مردم در گلزار شهدای این شهر سر داده شد.

*نماینده فتنه گر نمی خواهیم

تجمع اعتراض آمیز مردم ولایتمدار این شهرستان رشت پیش از ظهر امروز در گلزار شهدای تازه آباد رشت برگزار شد.

مردم رشت نسبت به نطق یکی از نمایندگان مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی که به حمایت از وزرای پیشنهادی روحانی مدافع فتنه شد، اعتراض کردند و قرار است امشب نیز تجمع حماسه آفرینان 8 دی در محکومیت سخنان حامی فتنه در رشت برگزار شود.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code