| چهارشنبه، 28 مهر 1400

نگاه ایران: استاندار ظهر امروز در جمع مردم دهستان کلیشم رودبار گفت: در مدت دوسال گذشته به اندازه دو دهه در بخش گاز رسانی شهرستان رودبار کار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ در این مراسم که فرماندار و نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی،برخی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان حضور داشتند دکتر محمدعلی نجفی ضمن بررسی مسائل و مشکلات منطقه با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم دهستان کلیشم افزود: در سفر سال گذشته به جیرنده ی رودبار از نزدیک بسیاری از مشکلات منطقه از جمله وضعیت راه ها و آسفالت را مشاهده کردم.

وی با بیان اینکه علیرغم محدودیت های اعتباری و درآمدی دولت یازدهم تلاش های ویژه ای در یک سال اخیر انجام شده خاطرنشان کرد: در سفرهای دولت گذشته به استان ها مصوبات بسیاری انجام گرفت که بسیاری از آنان با وجود نقدینگی و درآمد بالا تحقق پیدا نکرد.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه ما موظف هستیم قول های داده شده را عملیاتی نماییم گفت: در بعضی موارد درخواست می شود که برای دل خوشی مردم هم که شده کلنگی زده شود که هرگز تا زمانی که اعتماد کامل به تحقق اقدامی نداشته باشیم به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهیم .

وی با بیان اینکه گیلان در گازرسانی جزء استانهای برتر کشور است افزود: در 2 سال گذشته به میزان بیش از 20 سال در بخش گازرسانی رودبار کار شده است و شاخص گاز رسانی در این شهرستان از زیر 30 درصد به بیش از 64 درصد رسیده است .

استاندار گیلان به درخواست مردم این منطقه مبنی بر گازرسانی اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از موارد جدی که باید توسط فرماندار و مدیر گاز شهرستان پیگیری شود،ارتقاء شاخص گازرسانی شهرستان رودبار به میانگین استانی است.

وی ابراز امیدواری کرد که تا سال آینده مشعل گاز را در کلیشم روشن ببینیم و افزود: در 6 ماهه نخست سال 96 گازرسانی به این منطقه در ردیف اعتبارات شرکت گاز استان قرار خواهد گرفت.

استاندار گیلان با بیان اینکه شاخص گازرسانی در گیلان هم اکنون 92 درصد است گفت :تا پایان سال جاری بسیاری از شهرستان ها را سبز اعلام خواهیم کرد.

 دکتر نجفی خاطرنشان کرد: با تحقق درآمدهای دولت قطعاً اقدامات ارزشمندی در کشور رقم خواهد خورد.

وی در خصوص تجهیز مرکز جهاد،آبیاری تحت فشار،آب شرب روستایی،رفع موانع منابع طبیعی در توسعه ی منطقه و نگهداری و ترمیم جاده ها گفت: مدیران استانی آمادگی خود را به منظور هرگونه اقدام در جهت ارتقاء و گسترش زیرساخت های مناطق صعب العبور رودبار  اعلام کرده اند.

نماینده عالی دولت در گیلان با قدردانی از صبر،استقامت و از خودگذشتگی و پشتیبانی مردم در مقاطع مختلف پس از انقلاب گفت: حمایت مردم از نظام و خادمین خود در دولت قطعاً روحیه ی خدمت رسانی مضاعف را بیشتر خواهد کرد.

در پایان این مراسم پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر ، از خانواده 5 شهید کلیشم قدردانی شد.

در بدو ورود استاندار گیلان 4 کیلومتر از راه روستایی مناطق صعب العبور دهستان کلیشم بخش عمارلو رودبار با حضور وی به بهره برداری رسید.

همچنین پس از افتتاح این پروژه عزاداری سنتی سوگواری ماه محرم در روستای کلیشم برگزار شد و با حضور دکتر نجفی ، فرماندار و نماینده رودبار و تعدادی از مدیران کل در مسجد روستا مسائل و مشکلات منطقه بررسی شد .

img_9174

img_9170

img_9236

img_9113

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code