| سه شنبه، 03 خرداد 1401
با حضور مدیرکل حفاظت از محیط زیست گیلان؛
       کد خبر: 71598
نگاه ایران: رئیس جدید اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان شفت با حضور مدیرکل این اداره در استان گیلان معرفی شد.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست گیلان ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه که در دفتر فرمانداری شهرستان شفت برگزار شد، اظهار کرد: مسائل زیست محیطی از مهم ترین مسائل حال حاضر جهان و مسئولان محسوب می شود.

به گزارش مهر، قربانعلی محمدپور با اشاره به تلاش های مطلوب انجام شده در حوزه محیط زیست شهرستان شفت، افزود: خوشبختانه با زحمات مسئولان این نهاد در شهرستان هفته گذشته شاهد پاکسازی کامل تالاب آبندان دهستان ملاسرای شفت از گیاه سنبل آبی بودیم.

وی به وضعیت مدیریت پسماند در شهر شفت و احمدسرگوراب این شهرستان اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تلاش و برنامه ریزی مناسب شهرداران و نظارت اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان شاهد ارتقای سطح اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ و ساماندهی در زمینه پسماند این شهرها شویم.

مدیرکل سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان خاطرنشان کرد: مسائل زیست محیطی به یک اداره و یک مدیر مربوط نمی شود و مستلزم تعامل همه مسئولین است.

فرماندار شفت نیز در ادامه این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های علی فرهی تکرمی رئیس سابق اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان، اظهار کرد: یکی از مهمترین شاخص های توسعه ،محیط زیست و توجه به این موضوع است.

محمدرضا محسنی حفاظت از محیط زیست را وظیفه همگانی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در زمینه محیط زیست و حفظ و حراست از آن عملکرد این نهاد در شهرستان مطلوب بوده است.

وی در ادامه مساله پسماند را یکی از مسائل مهم شهرستان برشمرد و تصریح کرد: امیدواریم بحث تفکیک زباله از مبدأ هرچه زودتر ساماندهی شود.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های علی فرهی تکرمی رئیس سابق اداره حفاظت از محیط زیست شفت  رضا زمانی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

photo_2016-10-02_10-25-45

 photo_2016-10-02_10-25-32

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code