| جمعه، 07 بهمن 1401
نگاه ایران: در امتداد برگزاری «جشنواره آشتی با طبیعت» چند گروه دیگر از دانشجویان پسر و دختر واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در استان گیلان حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین قاسم قاسمی مدیر کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، ضمن گرامیداشت قیام 17 شهریور، گفت: با عنایت به رهنمود های حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور و حمایت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان جشنواره « صلح و سلام » هر هفته با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در حال برگزاری است که به لطف خداوند فعالیت ها به گونه ای در طول هفته های متمادی اجرا شد که مورد توجه و استقبال مردم و مسافرین به استان گیلان قرار گرفته است.
وی ادامه داد: انشاالله اختتامیه این جشنواره در مهرماه امسال با حضور شخصیت های برجسته دانشگاهی و کشوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار خواهد شد.
همچنین فرهاد بشارتی یکی از بازیگران توانمند سینما و تئاتر گیلانی کشور همگام و همدوش با دیگر دانشجویان در این جشنواره شرکت کرد.
وی در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان یکی از اهداف مشارکت در این جشنواره را احساس مسئولیت در مقابل زادگاه و محیط زیست خواند و تصریح کرد: من به عنوان یک گیلانی و ایرانی دغدغه محیط زیستی دارم و عاجزانه از مردم عزیز تقاضا دارم تا با طبیعت و محیط زیست خود مهربان باشند تا حال طبیعت را خوب کنیم.
فرهاد بشارتی ادامه داد: واقعا حال طبیعت ایران خوب نیست و باید دست به دست هم دهیم تا در این راستا طبیعتی سرسبز و شکوفا داشته باشیم و به عنوان میراث به آیندگان و فرزندان مان تقدیم کنیم.
این بازیگر گیلانی خاطر نشان کرد: امروز با دانشجویان واحد دانشگاهی پرند جهت پاکسازی طبیعت زیبای جنگلی واقع در منطقه توریستی لاکان حاضر شدیم تا در این منطقه توریستی که مورد کم لطفی بعضی از هموطنان قرار گرفته بود به پاکسازی محیط زیستمان بپردازیم.
لازم به ذکر است در این دوره دانشجویان دختر واحد های دانشگاهی آزاد اسلامی کرمانشاه، تاکستان و رشت در مناطق طبیعی رضوانشهر و تالش حاضر شده و ضمن پاکسازی محیط یکبار دیگر پیام جشنواره صلح و محیط زیست را متذکر شدند.
IMG_0149
IMG_0155
IMG_0159
IMG_0179
IMG_0198

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code