| سه شنبه، 09 آذر 1400
با برگزاری انتخابات هیأت رئیسه؛
       کد خبر: 66101

نگاه ایران: چهارمین دوره شورای شهر بندرانزلی عصر امروز با حضور معاون عمرانی فرماندار این شهرستان در حالی آخرین سال فعالیت خود را آغاز کرد که بار دیگر تغییری در انتخاب رئیس شورای شهر مشاهده نشد.

محمدرضا بدیعی فرد در رقابت با امیر احمدی فرد با نتیجه 7 بر 4 بار دیگر بر صندلی ریاست شورای شهر انزلی تکیه زد و با همین میزان آرا، علی سفیدرو در رقابت با مه سیما نصیری بر نایب رئیسی شورای شهر باقی ماند.

محمدرضا بدیعی فرا

مه سیما نصیری پس از مغلوب شدن در پست نایب رئیسی برای منشی گری اقدام کرد و در رقابت با سعید آفتابی با شمارش آرا با نتیجه 7 بر 4 مغلوب شد.

سعید آفتابی به کار خود در پست منشی شورای شهر انزلی ادامه کار داد و با توجه به تصمیم جمعی اعضای شورای این شهر پست منشی دوم در چهارمین دوره شورای شهر حذف شد و «آفتابی» تنها منشی شورا شد.

سید ابراهیم مرتضوی با کسب اکثریت آرا و نتیجه 7 بر 4 در رقابت با بهمن زنجان خواه پیروز شد و برای یک سال دیگر به عنوان خزانه دار به کار خود ادامه می دهد.

زنجان خواه پس از مغلوب شدن برای کسب مقام خزانه داری به عنوان سخنگو شورا کاندید شد که در رقابت با شهرام نواری بار دیگر با مجموع آرا 7 بر 4 مغلوب شد و «نواری» به عنوان سخنگوی جدید شورای شهر انزلی انتخاب شد.

پیش از این، سخنگوی شورای شهر بندرانزلی داریوش جلالوندی بود که جای خود را به شهرام نواری داد و پس از حذف پست منشی دوم، تغییر سخنگوی شورا دومین دگرگونی شورای شهر انزلی بود.

تنها نکته قابل تأمل نتیجه 7 بر 4 تمام رأی گیری های اعضای شورای انزلی در جلسه مذکور بود.

photo_2016-08-31_20-05-47

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code