چهارشنبه، 07 خرداد 1399 | 2020 Wednesday 27 ,May  
در دیدار استاندار و رئیس کل دادگستری گیلان مطرح شد:

نگاه ایران: استاندار گیلان در دیدار با رئیس کل دادگستری و  اعضای شورای قضایی که به مناسبت هفته دولت انجام شد با قدردانی از همکاری و درایت مجموعه قضایی  در توسعه و شکوفایی استان گفت  : تلاش ما بر حفظ آرامش استان بوده و به انتقادات غیر منصفانه توجه ای نمی کنیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمد علی نجفی عصر امروز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد مدیران دانست و افزود : باید از سیره عملی و روش مدیریتی شهید ان رجایی و باهنر در انجام وظایف خود بهره گیریم .

وی به دغدغه مشترک مدیران اجرایی و قضایی در حل مشکلات استان اشاره کرد و افزود : خداوند فرصت خدمتگزاری به مردم را برای ما فراهم کرده که باید از این فرصت بهره مناسب را ببریم.

استاندار گیلان با اشاره به روند رو به رشد استان در بخش های مختلف افزود : برطبق آمارهای ارائه شده از سوی مرکز آمار ایران و همچنین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی الحمدا... گیلان در شاخص های توسعه ای روند  رو به بهبود را طی می کند .

استاندار گیلان مردمان گیلان را مردمانی با فرهنگ غنی  توصیف کرد و افزود : باید با تمام توان تلاش کنیم تا گیلان را به جایگاه واقعی که زیبنده آن است برسانیم .

دکتر نجفی اشتغال فارغ التحصیلان و جوانان را از جمله اولویت های استان برشمرد و افزود :  با تمامی اقدامات خوب صورت گرفته اما هنوز مشکلات مردم فراوان است .

وی با یادآوری نرخ بیکاری 15.6 درصدی استان و فاصله معنا دار آن با میانگین کشوری  در سالهای گذشته اشاره کرد و افزود :  آمار های ارائه شده بیانگرآن است که اقدامات خوبی در بخش های مختلف استان در دولت تدبیر و امید در حال انجام است اما تا حل کامل مشکلات مردم فاصله داریم .

وی با قدردانی از همکاری و درایت مجموعه قضایی  در توسعه و شکوفایی افزود : تلاش ما بر حفظ آرامش استان بوده و به انتقادات غیر منصفانه توجه ای نمی کنیم .

دکتر نجفی  بر ضرورت توسعه شرکت های دانش بنیان و بخش فناوری تاکید کرد و افزود : الحمدا.. درتوسعه بخش کشاورزی  وضعیت خوبی را شاهد بوده و صنعت استان نیز روند رو به رشدی را سپری می کند .

استاندار گیلان بر لزوم برقرای امنیت برای سرمایه گذاران  تاکید کرد و افزود : باید شرایطی را در استان فراهم کنیم تا سرمایه گذاران احساس غربت نکنند .

وی به تحقق 41 درصدی درآمد کشور در سال گذشته اشاره کرد و افزود : با توجه به این رقم از تحقق اما شاهد اقدامات توسعه ای در بخش های مختلف استان هستیم .

IMG_9914

ریییس کل دادگستری استان نیز در این دیدار با بیان اینکه دولت یازدهم در ثبات اقتصادی گام های خوبی را برداشته است افزود : پافشاری دولت  در رفع تحریم های ظالمانه در موضوع برجام ، امید دادن به آینده و تثبیت حقوقی برای توسعه کشور  از جمله اقدامات خوب دولت یازدهم به شمار می رود که در جامعه شاهد آن هستیم .

احمد سیاوش پورجهت گیری دولت در توسعه کشور را جهت گیری خوبی دانست و افزود : حل مشکلات اشتغال در کوتاه مدت کار ساده ای نیست .

وی با بیان اینکه مجموعه قضایی گیلان بر این باور است که مردم نگاهشان به حکومت  بوده و نگاهی به تفکیک قوا  ندارند افزود : باید متحد و یکپارچه در  مسیر خدمت و توسعه استان و رفاه مردم تلاش کنیم .

وی اظهار داشت : اگر مردم احساس امنیت نداشته باشند فعال اقتصادی هر گز نخواهد توانست به فعالیت خود بپردازد .

سیاوش پور با بیان اینکه در طول دوران خدمتی با استانداران بسیاری در کشور کار کردم و شهادت می دهم که دکتر نجفی تمام وقت ، انرژی ، اندیشه و توان خود را در جهت توسعه و شکوفایی استان به میدان عمل آورده است افزود :  استاندار گیلان با علاقمندی در حال تلاش  برای توسعه استان می باشد و الحمدا... گام های خوبی را در این راستا برداشته است .

رییس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه ما شاهد زحمات شما برای رشد استان هستیم افزود : امیدوارم استان به نقطه ای دست یابد  که استحقاق آن را دارد .

وی نگاه دکتر نجفی را نگاه قانون مدارانه دانست و افزود : هر جا که نیاز به حضور مجموعه قضایی باشد با کمال میل در صحنه هستیم .

وی امینت گیلان را امنیت قابل قبولی دانست و ابراز امیدواری کرد : انشاء ا...  شاهد موفقیت روز افزون استان در بخش های مختلف باشیم

IMG_9918

IMG_9933

IMG_9934

.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code