شنبه، 03 آبان 1399 | 2020 Saturday 24 ,October  

نگاه ایران: محمود قاسم نژاد صبح روز دوشنبه، اظهار داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید و همچنین استاندار گیلان، حفظ شأن و منزلت همه اقشار مردم است و رفتار این فرد با هیچ توجیهی ، پذیرفته نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، قاسم نژاد اضافه کرد: استاندار گیلان به عنوان نماینده عالی دولت در استان، همواره در مراسم های مختلف و گفتارهای متعدد، بر ضرورت حفظ شأن مردم تاکید و بیان کرده که مردم، ولی نعمت ما هستند، از این رو ، رفتارهای این چنینی با هر دلیلی که انجام شود، پذیرفته نیست و مذموم است.

محمود قاسم نژاد

فرماندار ماسال با تقبیح این اقدام بر ضرورت احترام به شهروندان و حفظ کرامت انسانی تاکید کرد و گفت: این وظیفه مهم، از سوی مسئولان همواره مورد توجه قرار دارد و بر این اساس، طبق دستور استاندار گیلان، بخشدار مرکزی ماسال، برکنار شده است.

گفتنی است حمید رضائی لاکسار بخشدار بخش مرکزی ماسال متولد ۱۳۵۰،در صومعه سرا استان گیلان است و دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس فلسفه غرب می باشد. رضائی چندی پیش اقدام به ضرب و شتم یک نوجوان ۱۳ ساله کرده بود.

شرح ماجرا به روایت بخشدار معزول

حمید رضایی بخشدار ماسال

حمید رضایی بخشدار مرکزی ماسال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح حادثه ضرب و شتم نوجوان 13 ساله مقابل باشگاه ورزشی ماسال، عنوان کرد: برخی ها این موضوع را خیلی بزرگ کردند.
وی افزود: دو روز گذشته  وقتی برای بازگرداندن پسرم به باشگاه ورزشی رفتم، با صورت ورم کرده و آسیب دیده وی مواجه شدم.
رضایی با اشاره به عصبانیتش با دیدن این صحنه عنوان کرد: وقتی از دوستان پسرم علت کتک کاری را پرسیدم، دریافتم که فرزندم در یک دعوا مداخله کرده و یکی از طرفین با ضربه زدن به سرش باعث بیهوشی وی شده است.
بخشدار مرکزی ماسال اذعان داشت: می دانم که اشتباه کردم و به عنوان یک مسئول باید عصبانیتم را کنترل می کردم، ولی برخورد من با آن نوجوان مانند یک عمو با برادرزاده اش بود چراکه من با پدر آن نوجوان رفاقت قدیمی داشتم.
وی ادامه داد: البته با تمام این اتفاقات بنده از خانواده نوجوان 13 ساله عذرخواهی کردم و قضیه فیصله پیدا کرد و از همین طریق نیز از تمام مردم ماسال پوزش می طلبم. حادثه از زبان شاهدان عینی 
ماسال نیوز نوشت: ماجرا از آنجا آغاز شد که پسر بخشدار مرکزی ماسال با یکی از هم کلاسی های ورزشی  خود درگیری فیزیکی مختصری پیدا می کند. پس از خاتمه ی این قائله ی کودکانه و اطلاع بخشدار از ماجرا، وی با خودروی پلاک دولتی در مسیر باشگاه ورزشی حاضر شده و ضمن شناسایی طرف دوم دعوا از طریق فرزندش، اقدام به ضرب و شتم شدید این نوجوان ۱۳ ساله می کند.
رضایی به ضرب و شتم نوجوان ۱۳ ساله اکتفا نکرده و وی را به زور سوار بر خودروی دولتی نموده و با خود به مقصدی نامعلوم می برد.
بخشدار ماسال پس از سوار کردن نوجوان ۱۳ ساله، در داخل خودرو اقدام به توبیخ وی نموده و در نهایت وی را در میدانی نزدیکی محل وقوع حادثه پیاده می کند.
فیلم کتک کاری بخشدار ماسال با نوجوان ۱۳ ساله را اینجا ببینید.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code