سه شنبه، 06 آبان 1399 | 2020 Tuesday 27 ,October  
استاندار در جلسه شورای اداری مطرح کرد:
نگاه ایران: استاندار ظهر امروز در شورای اداری استان به شعار هفته دولت امسال تحت عنوان اقدام و عمل ملت-دولت؛ امیدوار و استوار اشاره کرد و گفت : با همبستگی که در فضای استان وجود دارد باید در جهت تحقق این شعار و به ثمر نشستن اهداف دولت تدبیر و امید گام برداشته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ در جلسه شورای اداری استان که در آستانه هفته ی بزرگداشت دولت با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و مدیر عامل خبرگزاری ایرنا در سالن همایش های غدیر استانداری به ریاست استاندار گیلان برگزار شد، دکتر محمدعلی نجفی با تبریک هفته ی دولت به تمامی بخش دولتی و فعالان این عرصه افزود : از عملکرد و تلاش هایی که مدیران در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در حال انجام هستند قدردانی می کنم.

وی شعار هفته دولت امسال را اقدام و عمل ملت-دولت؛ امیدوار و استوار عنوان و خاطر نشان کرد : انشاء ا... با همبستگی که در فضای استان وجود دارد فرمانداران، مدیران دستگاه ها و سازمان ها در جهت تحقق این شعار و به ثمر نشستن اهداف دولت تدبیر و امید گام بردارند.

نماینده عالی دولت در گیلان اعضاء شورای اداری استان را موظف به همراهی، همزبانی و همدلی در اقدامات در مسیر اهداف دولت کرد و اظهار داشت : عملکرد مدیران براساس این معیارها ارزیابی و بررسی می شود.

وی بر ضرورت بهره مندی مدیران از فرصت خبر و رسانه ها در جهت انعکاس دستاوردها تأکید و تصریح کرد : تلاش های صورت گرفته و نتایج آن کارنامه ای مثبت برای استان است که متأسفانه برخی از مدیران در انعکاس و پردازش آن و اطلاع رسانی به مردم عملکرد خوبی ندارند.

استاندار گیلان با بیان اینکه در جلسات مختلف باید نقاط ضعف و قوت ها مطرح شود افزود : نباید انتظار داشته باشیم جلسات به تعریف و تمجید پرداخته شود و بلکه باید با طرح نقصان ها در جهت کاهش آن گام موثر برداریم.

وی به نقطه نظرات موثر مجمع نمایندگان استان اشاره و خاطر نشان کرد : از مجمع نمایندگان استان با نگاه مثبتی که به حوزه ی عملکرد استان دارند بهره مند می شویم.

دکتر نجفی به قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش، مراکز آموزش عالی و نیز دستگاه های فرهنگی استان نباید تنها بمانند و در این مسیر همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی را می طلبد.

جلسه شورای اداری امروز( پنجشنبه ) استان گیلان با حضور شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و محمد خدادی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی در استانداری برگزار شد.

IMG_7310

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code