| جمعه، 26 شهریور 1400
نگاه ایران: کاوه کاویان پور روزنامه نگار اهل رشت که سال های سال درباره ورزش در مطبوعات نوشته، بیش از سه سال است که به دلیل بیماری روزهای سختی را پشت سر می گذارد.
کاوه کاویان پورکاوه اما آنچنان مقاوم است که برای همه دوستانش مظهر ایستادگی و خوشرویی است. کاوه دیروز با این استتوس در فیس بوک از نامه ای خبر داد که باشگاه بایرن مونیخ برایش ارسال کرده و به او برای مقاومت امید داده است :
سی و چند سال عاشق یک باشگاه باشی و در بدترین شرایط زندگی ات نامه ای از آنها دریافت کنی، یعنی این عشق هرگز یکطرفه نبوده و نیست، نامه با امضای ریموند اومان دروازه بان اواخر دهه ۸۰ بایرن و تیم ملی آلمان است که همچون دیگر پیشکسوتان بایرن در باشگاه سمت اجرایی دارد.
کاوه کاویان پور که سابقه ی فعالیت در روزنامه ها و رسانه های ورزشی سراسری و استانی را دارد و از نویسنده های خوش ذوق و خوش نام رشتی است، بیشتر از سه سال است که با بیماری سرطان رودرو شده است و در این میان چندین عمل جراحی سنگین در ناحیه سر و گردن وی انجام گرفته است.
خوب است که جامعه ورزشی و رسانه ای کشور در این شرایط دشوار و سخت به کمک این روزنامه نگار توانای کشور بشتابد تا وی را در راه این مبارزه خیر و شر یاری بخشند و تنهایش نگذارند.
01133835

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code