| یکشنبه، 10 مهر 1401
نگاه ایران: تیم فوتبال ملوان بازی های لیگ برتر را با خوبی و پیروزی آغاز کرد و توانست جمعه گذشته در نخستین دیدار مقابل ذوب آهن این حریف اصفهانی را پس از پنج سال در خانه شکست دهد.

ملوان با پشت سر گذاشتن نسبی مشکلات، اکنون با سرمربی گری امیر قلعه نویی فصل جدیدی را در کارنامه خود آغاز کرده، اما اینکه مسئولان باشگاه تا چه زمانی می توانند این فضا را حفظ کرده و موجب ارتقای آن شوند، بستگی به همت آنها و برآورده شدن نیاز مالی قلعه نویی و بازیکنان دارد.

قلعه نویی عنوان کرد: اگر مشکلات ملوان برطرف نشود، این تیم را ترک می کند، اما بازیکنانی که در این مدت کوتاه دل به تلاش سرمربی خود بسته اند، نمی خواهند او را از دست دهند و خواستار همت مسئولان باشگاه در حل سریع مشکلات هستند.

قلعه نویی می تواند ملوان را آسیایی کند

محمدحسین کنعانی، مدافع ملی پوش ملوان حضور قلعه نویی در این تیم را خواسته مهم خود دانست و گفت: حضور قلعه نویی در تیم بسیار مهم است و می تواند ملوان را آسیایی کند.

سخنگوی باشگاه ملوان نیز حضور قلعه نویی را تاثیرگذار دانست و درباره سکونشینی این سرمربی در بازی با ذوب آهن اظهار کرد: به دلیل برخی مسایل این سکونشینی اتفاق افتاد و امیدواریم سرمربی ملوان در مقابل استقلال روی نیمکت بنشیند.

محمود آذرگون درباره پرداخت مطالبات بازیکنان ملوان گفت: بخشی از مطالبات قبل از بازی با ذوب آهن پرداخت شد و در تلاش هستیم در این هفته نیز بخشی دیگر از مطالبات بازیکنان و کادر فنی ملوان پرداخت شود.

ملوان این روزها خود را برای مصاف با استقلال تهران در روز 16 مرداد جاری ساعت 19.30 دقیقه آماده می کند تا بتواند با دست پر به انزلی بازگردد، قوی سپید انزلی به پروازی دیگر این بار از بام تهران می اندیشد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code