| سه شنبه، 09 خرداد 1402
آیت‌الله حسینی اشکوری در دیدار با جمعی از شیعیان لندن مطرح کرد:
       کد خبر: 59920
نگاه ایران: آیت الله سید علی حسینی اشکوری ظهر امروز در دیدار با جمعی از شیعیان لندن که در دفتر وی انجام شد گفت: جوانی بهترین دوران زندگی انسان برای یادگیری دانش اندوزی است و کسانی که در این برهه از عمرشان به سر می برند باید از این فرصت بهره ببرند.

وی افزود: چه بخواهیم و چه نخواهیم عمر و فرصت به مرور از دستمان می روند بنابراین چه بهتر که هوشیار باشیم و بهترین استفاده را از زندگی خود ببریم.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اینکه در احادیث می خوانیم که گذر فرصت ها همچون گذر ابرها است به این علت است که انسان معمولا از این امر غافل است و همانگونه که گذشتن ابرها را نمی بیند به از دست دادن فرصت ها نیز بی توجه است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی جهان اسلام تصریح کرد: وضعیت پر آشوبی بر کشورهای اسلامی حاکم شده است که دلیل آن، نقشه های شوم استعمار و نادانی پیروان آنهاست به همین علت در جای جای غرب آسیا و حتی اروپا شاهد رخدادهای وحشیانه و تاسف برانگیزی هستیم.

حسینی اشکوری با محکوم کردن اقدامات دولت عربستان ابراز کرد: امروزه تکفیری ها به نام دین مشغول کشتار و ویرانی هستند و دولت عربستان نه تنها علیه آنها موضع گیری نمی کند بلکه با پشتیبان مالی جانانه و تمام قد این جنایتکاران شده است.

وی تاکید کرد: دولت عربستان به پشتیبانی از تکفیری ها بسنده نکرده و با دخالت در اوضاع کشور بحرین سبب شده است که آیت الله عیسی قاسم زیرفشار قرار بگیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: سیاست همیشگی جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی از ستم دیدگان است و ما در همین راستا به صراحت اعلام کردیم که اجازه تعرض به شیخ عیسی قاسم را نمی دهیم.

وی با بیان اینکه عربستان از دشمنان ایران نیز پشتیبانی می کند اظهار کرد: منافقینی که جنایت ها و خیانت های بسیاری نسبت به ایران روا داشتند امروز مورد تایید و احترام عربستان هستند و مقامات این کشور در جلسات آنها شرکت می کنند.

حسینی اشکوری اضافه کرد: استفاده از واژه «مرحوم» برای مسعود رجوی توسط مقامات عربستانی اوج کینه و دشمنی این کشور با انقلاب اسلامی را می رساند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: حکومت عربستان یک حکومت پادشاهی و غیر مردمی است با این حال می خواهد به حکومت های مردمی کشورهایی همچون ایران و سوریه آسیب بزند و این امر بیانگر وقاحت این دولت است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code