| پنجشنبه، 29 اردیبهشت 1401
نگاه ایران: بسته خبری « درحاشیه » به اخبار غیررسمی و حاشیه ای می پردازد که به خبرنگاران «نگاه ایران» می رسد و اخبار منتشر شده در سایر رسانه ها که کمتر مورد توجه قرار گرفته است می پردازد که بدون پیش داوری و موضع گیری صرفا جهت اطلاع مخاطبان منتشر می شود. در ادامه خواننده اولین شماره از این بسته خبری هستید:
دورخیز برای شهرداری، ماجرای قول عضو شورا به آقای دکتر
یکی از رسانه های رشت این روزها سخت مشغول فعالیت علیه شهردار رشت است تا از قافله عقب نماند و بتواند در جمع ماهیگیران آبهای آلوده رشت صید درشتی داشته باشد.
مدتی است که فرد مورد نظر با استفاده از رسانه محلی خویش وارد بازی طیف مخالف شهردار شده است. بازی که می توان با قاطعیت بازندگانش را مردم رشت دانست که سالهاست اعتماد خود را به مدیران شهری از دست داده و با مشکلات ناشی از بی ثباتی مدیریت شهری دست و پنجه نرم می کنند.
ماجرا از وعده یک عضو شورا برای شهردار شدن به این نامزد انتخابات پرحاشیه شورای شهر رشت شروع شد که در نهایت از انتخابات انصراف داد. باید دید وی می تواند این مشکلات پیچیده را حل کند و کاخش را با پشتکاری که دارد در شهرداری رشت بنا کند یا این فعال سیاسی جوان که علاوه بر مدیریت سایت چندین شغل و سمت مشاوره ای هم دارد و طرف قرارداد بسیاری از شرکت ها و ارگان ها در زمینه بهداشت و تجهیز اماکن مختلف است باید برای همیشه با آرزوهایش خداحافظی کند؟
395900_AgeZCXT7
  انتقاد شورای شهر از ورود فابیوس به ایران فارس از انتقاد شورای شهر تهران از ورود لوران فابیوس، رییس جمهور فرانسه به ایران خبر داد. به گزارش این خبرگزاری اقبال شاکری در جریان یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر تهران و در تذکری اظهارداشت: ما هیچگاه نمی پذیریم رئیس جمهوری که در زمان جنگ تحمیلی کشورها با ایران و در دفاع مقدس بیشترین حمایت را از صدام و حامیانش داشته است و از منافقین و تروریسم حمایت کرده است، وارد کشور شود، گفت: بحث خون های آلوده و افرادی که مبتلا به آن شده اند موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و نقش افراد خرابکارانه در این زمینه مشخص شود. tehranshora   تفاوت گرامی داشت «بلبل گیلان» در شهرکرد و رشت موسیقی ما بزرگداشت ناصر مسعودی، خواننده برجسته و خاطره ساز موسیقی گیلان در شهرکرد و کانادا خبر داد. بزرگداشتی که بر اساس این گزارش قرار است باشکوه و درخور شان این استاد موسیقی گیلان برگزار شود. خبر این بزرگداشت یادآور مراسمی است با عنوان «گیل آئو» که در ۲۳ خرداد سال جاری در مجتمع خاتم الانبیا رشت برگزار شد و که مشتمل بر چند بخش سخنرانی، شعرخوانی و تجلیل از ناصر مسعودی بود که علاوه بر بی نظمی ها و مشکلات اجرایی، ترانه ای منسوب به ناصر مسعودی در بزرگداشت از ایشان پخش شد که در کمال ناباوری خواننده اش ناصر مسعودی نبود! مساله ای که مورد تعجب و اعتراض او نیز قرار گرفت. 056  

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code