| شنبه، 29 مرداد 1401
جمعه پرحادثه در گیلان؛
       کد خبر: 52185

نگاه ایران: سخنگوی پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: براثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک خودرو پژو در محور فومنات، دو نفر کشته شدند.

به گزارش ایرنا، سروان کریم فقیری افزود: در این حادثه رانندگی که ساعت 18 دیروز(جمعه) اتفاق افتاد، راکب موتورسیکلت و سرنشین آن که دو جوان 17 و 18 ساله بودند ، در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

وی علت این سانحه رانندگی را تجاوز به چپ موتورسیکلت عنوان کرد.

دریای توفانی در انزلی یک قربانی گرفت/ عدم استقرار ناجی در نقاط خطر افرین به دلیل عدم پرداخت حقوق سال گذشته

نوجوان 16 ساله اهل زنجان ساعت دو بعد از ظهر جمعه 28 خرداد در بندرانزلی هنگام شنا در دریای توفانی جان خود را از دست داد.

به گزارش ایرنا، این نوجوان زنجانی که همراه خانواده اش برای گردش به انزلی آمده بود با وجود مواج بودن دریا و افراشته بودن پرچم سیاه خطر ، برای شنا در نزدیکی موج شکن شرقی انزلی در خیابان اطباء به آب زد.

با توجه به توفانی بودن دریا گروه های گشت قادر به جست و جو برای یافتن جسد این نوجوان نبودند.

روابط عمومی هیات نجات غریق گیلان گفت : امسال تاکنون تنها دو طرح یکی ساحل قو و یکی منطقه ازاد گشایش یافته است . صادق صیاد اظهار کرد : سایر طرح های شنا از ابتدای تابستان گشایش می یابند .

وی علت عدم استقرار ناجی در نقاط خطر افرین را عدم پرداخت حقوق سال گذشته ناجیان عنوان کرد.

صیاد تصریح کرد : پارسال در این نقطه دو ناجی حضور داشت ولی متاسفانه با توجه به عدم پرداخت حقوق معوقه ، ناجیان حاضر به کار نشدند.

وی خاطرنشان کرد : 188 نفر از ناجیانی که پارسال در نقاط خطرافرین فعالیت کرده بودند فقط یک سوم حقوقشان را دریافت کردند و به همین دلیل امسال هنوز هیچ کس حاضر به کار نشده است.

مسئول روابط عمومی هیات نجات غریق گیلان یاداور شد: پارسال ناجیان مستقر در نقاط خطرافرین جان 380 نفر را نجات دادند. نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی غرق شدن این فرد را تائید کرد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code