| چهارشنبه، 05 آبان 1400
نگاه ایران:صفحه اینستاگرام نفیسه روشن با انتشار یک پست بین کاربران جنجال به پا کرد. هفته گذشته لباس نفیسه روشن برای شرکت در مراسم اکران خصوصی فیلم «مایا» در صفحه اینستاگرام این بازیگر جنجال به پا کرد. صفحه شخصی نفیسه روشن تبدیل به مکانی برای اظهار نظرهای مختلف و حتی هتاکی به این بازیگر شد. این بازیگر در مصاحبه با یک سایت خبری گفت: چهار ماه پیش در یک پروژه ای به نام  «مایا» کار کردم که کار با قلاده ببر بود و این کار آن قدر پر از استرس بود که اگر خدایی نکرده اتفاقی برای هر کسی می افتاد خسارت آن فرد به گردن آن پروژه بود. خداروشکر آن پروژه را با آرامش کامل تمام کردیم و ۵ ماه منتظر اکران خصوصی این کار بودیم و زمانی که اکران خصوصی این کار مشخص شد من با یکسری از دوستانم در مزونی خواهش کردم که یک لباس برای من طراحی کنند که المان های خودم در این لباس بود و من این مدل را دوست داشتم و اکران مایا برای من مثل حضور در یک جشن شادی بود.
تصاویر/
وی افزود: آن لباس سلیقه من بود و دوستش داشتم و برای من و اطرافیانم سلیقه من محترم بود. البته این مدل لباس به هیچ عنوان با موازین شرعی و عرفی مغایرت نداشت. با گذاشتن یک عکس در صفحه ایسنتاگرامم مورد کام نت های زشت، فحاشی به مادر و همسرم قرار گفتم و به دلیل حفظ آبروی صفحه ام کام نت های زشت را پاک می کردم و به تعدادی از کام نت های افرادی که می شناختم هم جواب دادم.
تصاویر/
روشن ابراز داشت: من صفحه ام را تعطیل نمی کنم و نه ترک می کنم ایستادگی می کنم و از این به بعد هیچ کدام از این فحش ها رو پاک نمی کنم تا مردم خودشان ببینند که دچار چه فرهنگی شده ایم!
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code