| یکشنبه، 10 اسفند 1399

نگاه ایران: خداداد قنبرزاده صبح امروز در جریان بازدید از پروژه های این شهر با اشاره به وضعیت گردشگری رودسر، اظهار کرد: رودسر از جمله شهرهای بزرگ گیلان است و مدخل ورودی به غرب مازندران محسوب می شود.

وی با بیان اینکه بیش از 40 کیلومتر نوار ساحلی در رودسر وجود دارد، تصریح کرد: در حوزه امکانات ورزش ساحلی توسط شهرداری اقدام های خوبی صورت گرفت به طوری که موجب ارتقای فوتبال ساحلی و ورزش این شهرستان شد.

شهردار رودسر با بیان اینکه حدود 6 نفر از جوانان رودسر عضو تیم ملی فوتبال ساحلی هستند، افزود: اکنون در آستانه راه اندازی پیست سوارکاری در رودسر هستیم.

وی ساحل رودسر را زبانزد خاص و عام دانست و گفت: رودسر جزو شهرهایی است که امکان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی را دارد و به همین منظور حدود پنج تا 6 مورد بازگشایی معابر به سواحل رودسر داشتیم که دسترسی به ساحل رودسر را آسان کرده است.

قنبرزاده با اشاره به اینکه ساحل رودسر ارزان ترین امکان تفریحی در این شهرستان است، خاطرنشان کرد: شهرداری یکی از مؤلفه های گردشگری رودسر محسوب می شود و بنا داریم  پارک جنگلی در منطقه گسگرمحله به طرف ساحل این شهر به همراه باغ وحش در زمین به مساحت 5 هزار متر مربع را تاسیس کنیم.

وی ایجاد پارک جنگلی و باغ وحش را در جذب گردشگر در رودسر تاثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: این پروژه با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.

شهردار رودسر از سرمایه گذارانی که تمایل به ساخت هتل و مهمانسرا دارند خواست تا برای دریافت مجوزهای لازم به شهرداری این شهر مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه آماده همکاری با بخش خصوصی برای سرمایه گذاری هستیم، تصریح کرد: در دو سال اخیر رودسر جزو شهرهای برتر گیلان بود و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی برنامه های سنتی در این شهر اجرا شده که اوقات مفرحی را فراهم می کند.

قنبرزاده با اشاره به اینکه قبل از فعالیت دور چهارم شورا مشکلاتی برای دسترسی به ساحل رودسر وجود داشت، متذکر شد: اکنون با برطرف شدن موانع و ورودی، دسترسی به ساحل رودسر امکانپذیر شده است.

وی از آماده سازی 15 کمپینگ شهرداری رودسر خبر داد و خاطرنشان کرد: این کمپینگ ها در گذشته نیمه کاره رها شده بود و اکنون آماده پذیرش مسافران است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code