| یکشنبه، 10 اسفند 1399

نگاه ایران: یوسف گلشن پیش از ظهر امروز در نخستین همایش تخصصی مسؤولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی گیلان با عنوان «فرصت ها و چالش های روابط عمومی در عصر شبکه های اجتماعی» در سالن همایش فرودگاه گیلان با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: این همایش نخستین برنامه شورای هماهنگی روابط عمومی گیلان است.

 وی با بیان اینکه شورای هماهنگی روابط عمومی گیلان دارای اعضای مختلف است، افزود: هر کدام از اعضا برنامه ای را برای اجرا دارند که امروز همایش مذکور با میزبانی مدیر روابط عمومی فرودگاه سردار جنگل رشت است.

مدیر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان از برگزاری جلسه دیدار اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی با استاندار این استان خبر داد و گفت: این نشست هفته آینده برگزار می شود.

وی به ارزیابی عملکرد مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی گیلان اشاره کرد و یادآور شد: در نوروز امسال برخی روابط عمومی دستگاه های اجرایی گیلان حدود 600 خبر داشتند که در قالب تولید خبر در سایت ها کار کردند و مورد استفاده برخی رسانه ها قرار گرفت.

گلشن فضاسازی و تبلیغات محیطی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی را از جمله عملکرد روابط عمومی دستگاه های اجرایی گیلان در نوروز امسال عنوان کرد.

وی اضافه کرد: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، روابط عمومی های منطقه آزاد انزلی، پلیس، میراث فرهنگی و هواشناسی بیشترین خبر را در نوروز امسال داشتند.

مدیر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان شبکه های اجتماعی را یک فرصت و تهدید دانست و تصریح کرد: شبکه های اجتماعی به عنوان فرصت می تواند پل پیروزی باشد و اگر نگاه سلبی به آن داشته باشیم برای ما تبدیل به «اسب تروای دشمن» می شود.

 فعالیت هواداران سردار سلیمانی در شبکه های اجتماعی موجب وحشت دشمنان شد

وی به اقدام هواداران سردار قاسم سلیمانی در شبکه های اجتماعی اشاره کرد و یادآور شد: فعالیت هواداران این سردار رشید در شبکه های اجتماعی یکی از نمادهای گفتمان است که التهاب، ترس و وحشت را در دل دشمنان ایجاد کرد.

گلشن محبوبیت ظریف وزیر امور خارجه ایران در بحث مذاکرات هسته ای از طریق شبکه های اجتماعی را نمونه ای دیگر از نمادهای گفتمان عنوان کرد.

وی متذکر شد: ظریف در مذاکرات هسته ای به جای مصاحبه مستقیم با خبرنگاران از توئیتر استفاده می کرد و بلافاصله اخبار در شبکه های جهانی قرار می گرفت.

مدیر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان رأی دادن به لیست امید را نمونه ای دیگر از همگرایی و وفاق و پیروزی در برجام عنوان کرد.

وی در پایان از اهدای گواهی شرکت در همایش مذکور توسط مرکز علمی کاربردی وزارت کشور در گیلان خبر داد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code