| چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در خصوص گرامیداشت روز قدس:
       کد خبر: 4482
به گزارش نگاه ایران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، دانشگاهیان دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان طی صدور بیانیه ای حضور همه جانبه خود را در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کردند . در این بیانیه آمده است : روز قدس روز اسلام است
قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد وحدت و یکپارچگی است ، قدس سرزمین انبیاء و اولیای خداست که با توطئه استکبار جهانی و تزویر سران برخی کشورهای عربی به قتلگاه مظلوم فلسطینی مبدل شده است .
روز جهانی قدس میراث و یادگار حضرت امام (ره) ،بزرگ پرچمدار انسانیت ، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلامی و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی شک در این روز دشمن صهیونیستی از وحدت و قدرت مسلمانان برخود می لرزد.
بار دیگر در آستانه روز جهانی قدس ،باز هم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، روز مرگ صهیونیست غاصب فرا می رسد و بار دیگر آسایش و خواب راحت از استکبار جهانی سلب خواهد شد .
صهیونیست غاصب باید بداند که امت اسلامی بویژه مردم شریف و انقلابی ایران ،همواره از حقوق ملت فلسطین حمایت کرده و این راه تا زمان از بین رفتن آن ادامه خواهد یافت و بنا به فرموده معمار بزرگ انقلاب (ره) که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان « روز جهانی قدس » نامید ، تمام معادلات استکبار جهانی را بهم ریخت و موجب انسجام و بیداری هر چه بیشتر مسلمین جهان و خشم استکبار جهانی و فرزندان نا مشروع آن شد .
ما دانشگاهیان  دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان  ، ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و پیروی از فرمایشات حضرت امام خامنه ای ( مد ظله تعالی ) و با اعتقاد بر حقانیت ملت مظلوم فلسطین اعلام می دارد که در روز جهانی قدس همگام و دوش به دوش دیگر اقشار مردم همیشه در صحنه استان گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند نمود .
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code