| چهارشنبه، 08 بهمن 1399

نگاه ایران: به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۷:۳۳ دقیقه صبح امروز ۱۵ اردیبهشت ۹۵ مبنی بر تصادف و محبوس شدن راننده در خودرو، بیدرنگ محمد صفرپور مستقر در ستادفرماندهی سازمان یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۹ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در جاده فومن- نرسیده به سه راه شفت اعزام کرد.

جمال فتحی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی سواری ۲۰۶ بعلت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به شدت با تیر چراغ برق برخورد و موجبات محبوس شدن راننده را فراهم نمود.

وی با بیان اینکه قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مصدوم که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود توسط حاضرین در محل از داخل خودرو خارج و به بیمارستان انتقال یافت.

2092-54

2092-57

چپ کردن خودروی سمند در خیابان حافظ

همچنین در حادثه دیگری که عصر دیروز (14 اردیبهشت) رخ داد، برخورد خودروی سمند با جدول کنار خیابان حافظ در رشت منجر به چپ کردن خودرو شد.

به گزارش گیل خبر در این حادثه که عصر دیروز  در حوالی چهار راه استانداری سابق رخ داد دمنجر به ترافیک شدید حد فاصل چهارراه پورسینا تا استانداری سابق شد.

ماموران آتش نشانی بعد از نزدیک به یک ساعت با جرثقیل خودروی سمند را از محل حادثه بیرون کشیدند. photo_2016-05-05_11-03-23 photo_2016-05-05_11-03-49

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code