| چهارشنبه، 08 بهمن 1399
نگاه ایران: عضو تیم ملی کیک بوکسینگ به دلیل شکستن بینی حریف تمرینی خود در آستانه زندانی شدن قرار گرفته و خواستار حمایت مسئولان این تیم و ورزش گیلان است.
مجید طالعی با اشاره به اینکه به دلیل شکستن بینی حریف تمرینی خود، در آستانه انتقال به زندان قرار دارد، اظهار کرد: اسفند سال 93 هنگام تمرین با یکی از حریفان تمرینی خود در باشگاه هلال احمر آستارا بینی حریف دچار شکستگی شد.
وی افزود: پس از گذشت چند روز اخطاریه ای از دادگستری مبنی بر شکایت حریف تمرینی ام به بنده رسید که به پرداخت 10 میلیون تومان دیه محکوم شدم.
عضو تیم ملی کیک بوکسینگ ادامه داد: با توجه به اینکه بنده توان پرداخت دیه مذکور را نداشتم، نتوانستم آن را پرداخت کنم و اکنون این رقم با در نظر گرفتن دیرکرد، به حدود 15 میلیون تومان رسیده است.
طالعی با بیان اینکه بیمه ورزشی است، اما حریف تمرینی وی بیمه نبود، تصریح کرد: هیچ حمایتی از طرف بیمه نشدم و آنها گفتند این بیمه تنها شامل حال شخص شما می شود، ضمن اینکه ورزشکار مقابل، مربی، مسئول هیأت های رزمی، مسئول سالن مربوطه و حتی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز در حادثه مذکور مقصر هستند، زیرا هیچ اقدامی برای بیمه ورزشکار و سالن نکردند.
وی اضافه کرد: با توجه به تغییر رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئول هیأت های رزمی شهرستان، هیچ مسئولی پاسخگوی من نیست و از زمان آخرین اخطاریه دادگاه دو هفته می گذرد و بنده تا پایان ماه جاری فرصت دارم دیه مربوطه را پرداخت کنم.
این قهرمان ملی گفت: اکنون با سند منزل مادرم آزاد هستم و در صورتی که نتوانم مبلغ دیه را تأمین کنم، راهی به جز زندان رفتن ندارم.
وی با گلایه از  مسئولان ورزشی آستارا، گیلان و تیم ملی، خاطرنشان کرد: مسئولان هیچ اقدامی در راستای حمایت از بنده که ناخواسته درگیر این ماجرا شده ام، نکرده اند.
طالعی با اشاره به بازماندن خود از مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ، تصریح کرد: به دلیل محکومیت خود نتوانستم به مسابقات قهرمانی جهان که اخیرأ در هندوستان برگزار شد، به همراه تیم ملی اعزام شوم.
وی گفت: پس از سال ها افتخارآفرینی هیچ حمایتی از طرف مسئولان برای برطرف کردن مشکل بنده صورت نگرفته و به دلیل عدم توانایی در پرداخت دیه مذکور، در آستانه زندانی شدن هستم.
مجید طالعی متولد 1369 در آستارا، عضو تیم ملی کیک بوکسینگ و قهرمان چندین دوره مسابقات کشوری است
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code